Neler Yeni

Yardım Uzak Masaüstü (PC) Kontrolü..

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Hocam Başlıktada Görüldüğü Üzere uzaktan Bilgisayarımı Kontrol Etmek İstiyorum (Etmem Gerekiyor) Ve Bunu Extra Bir Program Olamadan Nasıl Yapılır Bilemedim Ve Önceden Kalma Deneyimlerimde De Hatırladığım Kadarıyla 3Parti Programlarda Da Kontrol Edeceğim PC Üzerinden Onaylamam Gerekiyordu..
Bunu Bi Yolu Yordamı Yokmudur (Windows) Uzak Masa Üstü Bağlantısı Kullanır Gİbi PC'si İsmi Kullanıcı Adı Ve Şifresi Girerek Yapabileceğimiz..

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Chrome remote desktop var ben kullanıyorum baya memnunum valla
Aynı Ağ İçerisinde Değilim Hocam Benim PC Kocaeli Evde Ben İtalyadayım Gibi Düşün
Ayrıca PC'deki Bütün Programları Tam Ekran Kullanmam Gerekiyor. Kısayollar Vsr Bastığımda Kontrol Ettiğim PC Üzerinde Çalışması Lazım Benim Kullandığım PC'de Değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
Windows 10 da yerleşik gelen uzak masaüstü bağlantısı programını denediniz mi?

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk
Aynı Ağ İçerisinde Değilim Hocam Benim PC Kocaeli Evde Ben İtalyadayım Gibi Düşün
Ayrıca PC'deki Bütün Programları Tam Ekran Kullanmam Gerekiyor. Kısayollar Vsr Bastığımda Kontrol Ettiğim PC Üzerinde Çalışması Lazım Benim Kullandığım PC'de Değil.
Chrome remote desktop dediğiniz herşeyi yapıyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen masaüstünüzü teamwiever veya anydesk gibi görüyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmed
Aynı ağ gerekmiyor evde olmasan bile kullanılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Uslan
Kardeşim ben antalyadayken Mersin'de olan bilgisayarımı bununla kontrol ediyorum ve ayarlarından tuş kombinasyonları ve kısayolları ayarlayabiliyorsun

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Bağlanacağın bilgisayarın olduğu modeme statik ip al 3389 portunu aç ve bağlantı kuracağın bilgisayarda Uzak Masaüstü Bağlantısını aç ip kısmına aldığın statik ip'yi kullanıcı adına: Administrator Şifreye ise bilgisayarının açılış şifresi yazıp baglanabilirsin

Anlamadıysanız düzenleyip detaylı yazarım hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 10 da yerleşik gelen uzak masaüstü bağlantısı programını denediniz mi?
Denedim Ama Olmadı Aynı Ağ Dışındayken Çalışmadı.

Bağlanacağın bilgisayarın olduğu modeme statik ip al 3389 portunu aç ve bağlantı kuracağın bilgisayarda Uzak Masaüstü Bağlantısını aç ip kısmına aldığın statik ip'yi kullanıcı adına: Administrator Şifreye ise bilgisayarının açılış şifresi yazıp baglanabilirsin

Anlamadıysanız düzenleyip detaylı yazarım hocam
Static IP Olmadan Olmaz Mı..?!

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Hocam Başlıktada Görüldüğü Üzere uzaktan Bilgisayarımı Kontrol Etmek İstiyorum (Etmem Gerekiyor) Ve Bunu Extra Bir Program Olamadan Nasıl Yapılır Bilemedim Ve Önceden Kalma Deneyimlerimde De Hatırladığım Kadarıyla 3Parti Programlarda Da Kontrol Edeceğim PC Üzerinden Onaylamam Gerekiyordu..
Bunu Bi Yolu Yordamı Yokmudur (Windows) Uzak Masa Üstü Bağlantısı Kullanır Gİbi PC'si İsmi Kullanıcı Adı Ve Şifresi Girerek Yapabileceğimiz..
anydesk var bağlancağın cihazın adresini güvenli cihazlar listesine ekliyorsun ek onay gerektirmeden bağlanabiliyorsun dilersen bağlantıyı şifreleyede biliyorsun şifreyi bilen ve güvenli cihazlar listesinde olan cihaz onay almaksızın cihaza bağlanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Chrome remote desktop dediğiniz herşeyi yapıyor zaten.

Tamamen masaüstünüzü teamwiever veya anydesk gibi görüyorsunuz
AnyDesk Yada Teamwiever Kullandığımızda Ücretli Mi..?! (Eskiden Kullandım Ama Üzerinedn Bayağı Zaman Geçti Şimdi Değilmi Bilemedim)

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Top Bottom