Neler Yeni

Trafik Kazası Geçirdim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Ciddi bir hasar olmadığını belli etmek maksadıyla fotoğrafları saklamasını söylemiştim. Çok hafif bir kaza bu.
gerek yok sonuçta alıcının bi midesini bulandiricak sacma olur gerek yok tramer de baya articak neredeyse 1 yıl önce 2017 corolla arka tampon arka stop a 12 milyar girdiler şimdu allah bilir kaç yazar bide 2023 araç servise gitmesine gerek yok

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
gerek yok sonuçta alıcının bi midesini bulandiricak sacma olur gerek yok tramer de baya articak neredeyse 1 yıl önce 2017 corolla arka tampon arka stop a 12 milyar girdiler şimdu allah bilir kaç yazar bide 2023 araç servise gitmesine gerek yok

Şahsen araç alacağım zaman önemsemem. Küçük çaplı değer düşüşü olur sadece. Kendi cebinden tamir ettirsen en az 10.000 TL harcanır gibi geliyor bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Şahsen araç alacağım zaman önemsemem. Küçük çaplı değer düşüşü olur sadece. Kendi cebinden tamir ettirsen en az 10.000 TL harcanır gibi geliyor bana.
o sizin düşünceniz çoğunluk öyle düşünmüyo değer de küçük çaplı olmaz dediğiniz 10 bin TL den saha fazla bi kayıp olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

serviste en az 50 milyar tramer yazarlar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
o sizin düşünceniz çoğunluk öyle düşünmüyo değer de küçük çaplı olmaz dediğiniz 10 bin TL den saha fazla bi kayıp olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

serviste en az 50 milyar tramer yazarlar

Konu sahibinin bileceği iş.

Mert

80+ Silver
2023 model araca tramer girmesin ne demek ya? 3.000 kmdeki araç sanayide kurda emanet edilmez, serviste düzgünce yapılır. Tutanak artık tutulmuş, kaskodan işlemleri başlat ve keyfine bak.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semih
Benim kendi aracım olsa düşünmeden servise veririm. Yine sizin bileceğiniz iş ancak böyle bir aracı sanayi de yaptırmak ne kadar içe sine olur bilmiyorum.

Eğer yetkili servise verirseniz ve değişen parça çıkarsa, parçanın değişip değişmediğine kesin bakın.

Bazıları çekme düzeltme ile sıfır haline getirip değişen diyip ekstra tramer çıkartıyor. Düşük bir ihtimal ama bence bakılmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
2023 model araca tramer girmesin ne demek ya? 3.000 kmdeki araç sanayide kurda emanet edilmez, serviste düzgünce yapılır. Tutanak artık tutulmuş, kaskodan işlemleri başlat ve keyfine bak.
niye girsinmi kanka 0 araba niye değişeni olsun niye trameri 30 40 bin olsun gidicek bi tane kaportaciya 30dk da gozunun onunde halledicek bu konuyu aracı bile olmayan bilgisiz herkes yazdigi icin ben daha yazmiyorum yoruldum anlatmaktan

Mert

80+ Silver
niye girsinmi kanka 0 araba niye değişeni olsun niye trameri 30 40 bin olsun gidicek bi tane kaportaciya 30dk da gozunun onunde halledicek bu konuyu aracı bile olmayan bilgisiz herkes yazdigi icin ben daha yazmiyorum yoruldum anlatmaktan
Tofaş değil ki bu araba. Sanayide sağda solda atılacak, boyası tutmayacak. Macun olacağına değişen olsun, sağlam olsun.
Asıl 0 araba serviste yapılmalı, tramer takıntılı olan da gitsin çıkma parçayla toplanan arabayı alsın. Tramerli arabayı tercih ederim, en azından geçmişine dair kayıt var.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
elinde ki bir ürünün parcasi bozulunca sifiri ile mi degismek istersin yoksa onarilmasini mi istersin bu kadar basit. Arabadan anlamayan insanlar zaten gidip trameri var diye almiyorsa almasin bu kadar basit. 45bin TL tramsri olan arac aldim sadece sol ön camurluk boyali ve far degismisti bastan sona herseyi serviste yapilmisti butun raporlari herseyini gosterdi adam bende gittim sorguladim dogru cikti. Ayni fiyata 2 kapi boyali ama tramersiz arac vardi :) satarkende alan kisi ayni rahatlikta aldi gitti bu kadar basit. tramsrsiz kazali aractan korkacaksin kardes yil olmus 2024 hala tramer tramer diyorsunuz. Bir parcanin degismesi en guzeli gidip sanayide parcayi toplatan boyatan elemandan alacagima serviste parcasi degismis araba alirim

Sentinelreal1

80+ Bronze
Arkadaşlar dün trafik kazası geçirdim.Caddede u dönüşü yaptım.İki tane serseri benim 3 bin km 2023 model Corsa 'a önden girdiler. Kaza oldugunda şöförü degiştirdiler hemen.Ben kendimi suçlu sanıyordum yasak yerden döndüm diye,ve tutanakta suçlu ben oldugumu yazdım.İlk kazam oldugu için ne yapmam gerektigini felan anlamadım.Bu tutanak'taki beyan çok önemlimimidir sizce ?U dönüşü yasak diye bir tabela göremedim sokakta.
Pahalı tuttumu yaptırdın mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom