Neler Yeni

TFF hakem toplantısı yayınlandı

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ayrıca futbol dışında rakipliği geçtim tırnağımız bile değilsiniz. Oraya kirli ellerinizi sokamayınca neler olduğunu görüyoruz. Erkek/Kadın Basketbol , Erkek/Kadın voleybol, Hentbol, yüzme, tenis, e spor gibi dallarda ülkenin en önde giden takımı biziz. Milli takım oyuncuları bizden çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O takımın kopenhagı yendiğini ve sizin kendinizi parçalayıp yenemediğiniz takım olduğunu hatırlatmak isterim.
İyi ki bir maç yendiniz tamam avrupa fatihi sizsiniz :D
Pardon kura çekminiz hangi kanaldaydı?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Baran Kut
Önceden izlendiği için o dönem yapılmış olabilir. Zaten 1-2 güne twitterdeki GS sayfalarında da aynı adamın Fenerbahçe lehine verilen saçma kararları eleştirdiği video düşer.

Herkes birbirini vuruyor kimse de tffnin alavere dalaveresini görmüyor.
Nerdee. Bizimkiler birbirini yemeye müsait. Kimse asıl sıkıntıları, problemleri göremiyor hocam.

aerys_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İlker Akkaya
Ayrıca futbol dışında rakipliği geçtim tırnağımız bile değilsiniz. Oraya kirli ellerinizi sokamayınca neler olduğunu görüyoruz. Erkek/Kadın Basketbol , Erkek/Kadın voleybol, Hentbol, yüzme, tenis, e spor gibi dallarda ülkenin en önde giden takımı biziz. Milli takım oyuncuları bizden çıkıyor.

O takımın kopenhagı yendiğini ve sizin kendinizi parçalayıp yenemediğiniz takım olduğunu hatırlatmak isterim.
Kanka kimi yendiği önemli değil sen diyorsun ki Türk hakemleri yokken 4 5 yiyip geliyorsunuz e siz de yemişsiniz 6 tane

Ona bakarsan da daha geçen gün Man United Liverpool'a 4 attı biz de manu yu yendik.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Kanka kimi yendiği önemli değil sen diyorsun ki Türk hakemleri yokken 4 5 yiyip geliyorsunuz e siz de yemişsiniz 6 tane
En azından ikinci maçında o takımı güzel bir üstünlükle yendik. Ayrıca gruptan lider olarak çıktık. Sizi görmedik ama :D

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Tamam kanka siz de gidin oynayın ucl de biz de sizi görelim.
Kirli elleriniz 3 Temmuzda üstümüzde olmasaydı olacakları tahmin dahi edemezdiniz de işte yine de rakibimiz değilsiniz. Şu anda Avrupa'da olan takım biziz ve ülkenin puanının çoğunluğu hala bizim sırtımızda.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Kirli elleriniz 3 Temmuzda üstümüzde olmasaydı olacakları tahmin dahi edemezdiniz de işte yine de rakibimiz değilsiniz. Şu anda Avrupa'da olan takım biziz ve ülkenin puanının çoğunluğu hala bizim sırtımızda.
Avrupada bizi temsil ettiğiniz için teşekkürler :)
1711404752237.png

Emsal

80+ Silver
Tamam kanka siz de gidin oynayın ucl de biz de sizi görelim.
Gsnin oyunu kötü değil bence ben beğeniyorum ama 3-4 futbolcu çok fazla çakallık peşinde koşuyor nelsson - torreira - mertens - okan buruk , beni izlerken çok rahatsız ediyor yere atlamalar faul beklemeler yere yatıp süre geçirmeler , böyle işler hiç hoşuma gitmiyor hocam

Fb de irfancan eğribayat böyle mesela biraz da mert Hakan ama bu oyuncular çok oynamıyor , bir kere de dzeko kendini atmıştı mesela ona karşı da tam sevgi ile bakamıyorum ama gsnin oyuncuları seviyesinde değil kesinlikle

Erkek gibi oynayıp futbolu güzelleştiren takım bu sene Fenerbahçe hakkı ile savaşıyor bence hakem hatalarını 2 takım içinde hiç katmadan söylüyorum

Avrupada bizi temsil ettiğiniz için teşekkürler :)
Alıntıyı görüntüle
Ne gülüyon la:)

şahin doğan

80+ Platinum
2 Hafta önce el olmayan pozisyona zorla penaltı verdirten hakem içinde benzer şeyleri söylemişti bu adam. Ayağa müdahale olan doğru kararın neyi tartışılıyor orası ayrı olay. Olmayan el pozisyonuna manipüle ederek penaltı verilince konuşulmuyor.
İlk kez Var konuşması Galatasaray maçı için yayınlandı ve bir daha yayınlanmadı. Sırf diğer olaylar unutulsun diye bilerek ortaya atılan video odak noktasını değiştiriyor.
Azıcık kafayı kullanan fark ediyor zaten.

Emsal

80+ Silver
2 Hafta önce el olmayan pozisyona zorla penaltı verdirten hakem içinde benzer şeyleri söylemişti bu adam. Ayağa müdahale olan doğru kararın neyi tartışılıyor orası ayrı olay. Olmayan el pozisyonuna manipüle ederek penaltı verilince konuşulmuyor.
Hocam o hakem kızağa çekildi yanlış bilmiyorsam özellikle var hakemi ama bu 2 hakem de devam ediyor şu an

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Gsnin oyunu kötü değil bence ben beğeniyorum ama 3-4 futbolcu çok fazla çakallık peşinde koşuyor nelsson - torreira - mertens - okan buruk , beni izlerken çok rahatsız ediyor yere atlamalar faul beklemeler yere yatıp süre geçirmeler , böyle işler hiç hoşuma gitmiyor hocam

Fb de irfancan eğribayat böyle mesela biraz da mert Hakan ama bu oyuncular çok oynamıyor , bir kere de dzeko kendini atmıştı mesela ona karşı da tam sevgi ile bakamıyorum ama gsnin oyuncuları seviyesinde değil kesinlikle

Erkek gibi oynayıp futbolu güzelleştiren takım bu sene Fenerbahçe hakkı ile savaşıyor bence hakem hatalarını 2 takım içinde hiç katmadan söylüyorum

Ne gülüyon la:)
Hakemler olmasa 8-10 puan ilerideydik. Türk futbolunu bitirdiler bunlar. ''olsun kanka ya bizim uefa kupamız var''

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,372
Üyeler
141,439
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom