Neler Yeni

KRİPTO PARA PİYASASINDAN SOĞUDUM.

Evet arkadaşlar soru yukarda
Son 1haftadir okulda yasadigim sorunlardan stresten kriptodan iyice uzaklastim bakmak istemiyorum
Çok fazla firsat kacirdim ben altlardayken btc arttı btcdeyken altlar arttı.
Genel olarak hayattan soğudum zaten biseu yapasim gelmiyor(sebebi kripto degil)
Bunun bir diğer sebebide saatlerce bakip babama söylemeye utanmam
Yani cok sıkıldım biiyorum napicam
Yani sorunum böyle arkadaşlar
Sizce ne yapmaliyim.
Benim gibi yaşayanlar geçmişte ne yaptı

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Furkan ŞENGÜL
Daha çok kripto piyasasına baktı

Sentinelreal1

80+ Bronze
Son 1haftadir okulda yasadigim sorunlardan stresten kriptodan iyice uzaklastim bakmak istemiyorum
Sizce ne yapmaliyim.
kripto boş bir şey borsada bir anda kaybediyorsun

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Kripto ne kardeşim girmeyin şöyle şeylere

Knispel

80+ Bronze
Kripto boş bir şey
kripto boş bir şey borsada bir anda kaybediyorsun
Ne desem bilemedim size. İnsanlar cüzi miktarlarla girip evini arabasını kripto sayesinde alıyor bazılarıda kafasını kullanmadan her şeyini satıp daha zengin olma umuduyla girip batıyor burada devreye giren şey aklınızı kullanmak. Risk almaktan korkarsanız büyük paralar sadece hayalinizde kalır en azından deneyip tecrübe edin.

Sentinelreal1

80+ Bronze
Ne desem bilemedim size. İnsanlar cüzi miktarlarla girip evini arabasını kripto sayesinde alıyor bazılarıda kafasını kullanmadan her şeyini satıp daha zengin olma umuduyla girip batıyor burada devreye giren şey aklınızı kullanmak. Risk almaktan korkarsanız büyük paralar sadece hayalinizde kalır en azından deneyip tecrübe edin.
Aynen kanka kaç kişi batıp intihar etti kafasına göre millet coin çıkartıp dolandırıp piyasadan çekiliyor şu 2milyar dolar mı lira mı ne vurgun yapan todexin sahibi fatih beyide unutmamak lazım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babamlar milyonlar kazandik
bende borsadan araba aldım 1.200e ama boş gene deprem oldu 7-8 ay toparlanmadı savaş olsa batıyor altın en iyisi fiziksel önüne gelen coin çıkartıp dolandırıp kaçıyor todex, netflixde dizisi çıkan dizi vardıya ondan dolandırdılar mesela onların adına

Knispel

80+ Bronze
Aynen kanka kaç kişi batıp intihar etti kafasına göre millet coin çıkartıp dolandırıp piyasadan çekiliyor şu 2milyar dolar mı lira mı ne vurgun yapan todexin sahibi fatih beyide unutmamak lazım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:
İntihar olayını hatırlıyorum ve yukarıda yazdığım şey geçerli evini arabasını satıp bilmediğin coine yatırırsan batarsın zaten ve intihar eden kişi bu sebepten intihar etti. Todex olayında da enayileri eledik diyelim. Gidip Türk coinlerine yatırım yapan insanların akılları var mı sormak lazım :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Sizce ne yapmaliyim.
valla bende çok fırsat kaçırdım biraz para da kaybettim ama daha altcoin boğası var diyorlar nisandan sonra, o yüzden alım yapmaya başladım ufaktan, hayatta frsatlar bitmez hocam, 2 tane de ön satışa katıldım poodl iu ve doge20 diye, bi bak istersen ancak yatırım tavsiyesi değildir 5 10 dolar attım ikisine

valla bende çok fırsat kaçırdım biraz para da kaybettim ama daha altcoin boğası var diyorlar nisandan sonra, o yüzden alım yapmaya başladım ufaktan, hayatta frsatlar bitmez hocam, 2 tane de ön satışa katıldım poodl iu ve doge20 diye, bi bak istersen ancak yatırım tavsiyesi değildir 5 10 dolar attım ikisine
doğrudur geçmişe değil geleceğe odaklanmak lazım derler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom