Neler Yeni

Kronik tekerlek sorunu olmayan mouse lütfen

enrique53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Rıfat Kara
Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıl önce razer basilisk mouse almistim. 1-1.5 yil suresinde tekerlekte tiklama sorunu oldu. Modelini begendigim icin ucret iadesi alip aynisindan aldim. Yeni aldigim urunde de tekerlek problemi cikinca razer markasini biraktim. Bu sefer 3 ay once ss pre aldim. Bunun da tekerlek bozuldu. Elim 19 cm seviyesinde palm tutus. Rica ediyorum tekerlek bozulmayacak bir mouse onerebilir misiniz. Kablolu kablosuz olabilir. Fps oyuncusuyum agirlikli olarak. Butce olarak da max 2000-2500 bandi diyebiliriz. Ama illa 2500 luk mouse almak gibi bir durum da gerekmiyor.

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıl önce razer basilisk mouse almistim. 1-1.5 yil suresinde tekerlekte tiklama sorunu oldu. Modelini begendigim icin ucret iadesi alip aynisindan aldim. Yeni aldigim urunde de tekerlek problemi cikinca razer markasini biraktim. Bu sefer 3 ay once ss pre aldim. Bunun da tekerlek bozuldu. Elim 19 cm seviyesinde palm tutus. Rica ediyorum tekerlek bozulmayacak bir mouse onerebilir misiniz. Kablolu kablosuz olabilir. Fps oyuncusuyum agirlikli olarak. Butce olarak da max 2000-2500 bandi diyebiliriz. Ama illa 2500 luk mouse almak gibi bir durum da gerekmiyor.
Tavsiyem 1000 TL altıdır ms109 yazılımını kurmazsan gayet güzel hatırladıgım üzere kulaklıkve telefona kulaklık ila beraber 1300 ödemistim kumaş sarma kendim kullanıom

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
Vgn dragonfly alabilirsiniz

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Logitech kullandım onda da bozuldu. Corsair kullandım onda da bozuldu bende şimdi razer a geçtim. Bilerek yapıyolar 2-3 yılı gmrünce bozuluyor maalesef. Hepsi aynı parçaları bile benzer zaten. Beğendini al gitain o da aynı olacaktır

enrique53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Rıfat Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech kullandım onda da bozuldu. Corsair kullandım onda da bozuldu bende şimdi razer a geçtim. Bilerek yapıyolar 2-3 yılı gmrünce bozuluyor maalesef. Hepsi aynı parçaları bile benzer zaten. Beğendini al gitain o da aynı olacaktır
Ben de artık senin gibi düşünüyorum bilerek yapıyorlar herhalde tekerlek bozulsun diye. Benim normalde aklımda rog keris veya glarouis I falan vardı yani

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Ben de artık senin gibi düşünüyorum bilerek yapıyorlar herhalde tekerlek bozulsun diye. Benim normalde aklımda rog keris veya glarouis I falan vardı yani
Öyle zaten herşeyde öyle. Yapsalar yaparlar ömürlük mouse ama yapmazlar. 100 yıl yanan lamba olayına dönüyo olay. O yüzden fazla para baymaya gerek yok aslında. Bütçene bağlı. Yapıştır bi tane geç iki yıl sonra yine alacaksın büyük ihtimal

Yield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
.
Farenin tekerlegine encoder diyoruz. 2000-2500 TL butcede encoderi omurluk olan fare bildigim kadariyla yok. Bu sorunla yasamayi ogrenmelisin dostum. Elindeki fareyle devam etmeni oneririm.

aliozl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali İhsan Özel
uzun süredir deathadder essantial kullanıyorum şuanlık bir sorun göremedim, aslında baktığımızda tamamen kullanmaya bağlı bir şey.
Ben scrollu sadece bir linki yeni sekmede açmak istediğim zaman bir de oyunlarda kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,265
Üyeler
140,969
Son üye
omerbabapro
Top Bottom