Neler Yeni

Akp’nin yaptığı kağıt israfı?

ibrahimua

80+
akp geçen sene zarf dagıtmıstı bu sene kalem yazı vs daha büyük bir zarf yollamıs kafayı yiyicem yollamayın artık. Ulan acaba akpli amcam gizlice üye mi yaptı beni. Cevremdeki birkaç kişiye daha gelmiş gerçi. Sizden gelen varmı
CCDB0B20-4C91-42F1-A0B9-A095569303AD.jpeg
biradwr bide 2053 demiş bunlar iyice kafayı sıyırdı

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
akp geçen sene zarf dagıtmıstı bu sene kalem yazı vs daha büyük bir zarf yollamıs kafayı yiyicem yollamayın artık. Ulan acaba akpli amcam gizlice üye mi yaptı beni. Cevremdeki birkaç kişiye daha gelmiş gerçi. Sizden gelen varmıAlıntıyı görüntülebiradwr bide 2053 demiş bunlar iyice kafayı sıyırdı
;)
Ben inandım

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
akp geçen sene zarf dagıtmıstı bu sene kalem yazı vs daha büyük bir zarf yollamıs kafayı yiyicem yollamayın artık. Ulan acaba akpli amcam gizlice üye mi yaptı beni. Cevremdeki birkaç kişiye daha gelmiş gerçi. Sizden gelen varmıAlıntıyı görüntülebiradwr bide 2053 demiş bunlar iyice kafayı sıyırdı
ak partiye özel bir şey değil diğer partilerde yapıyor

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dirwkr partilerin seçim bütçeleri kaldırılmalı. 1 aya yakındır seçim araçları dolaşıyor. Günde 1 depo bitiriyorlardır. Bir otobüsün deposu kaç bin tutuyordur bilmem ama bir panelvan en az 2000-3000 arası tutar. Gereksiz harcama

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Salih
Dirwkr partilerin seçim bütçeleri kaldırılmalı. 1 aya yakındır seçim araçları dolaşıyor. Günde 1 depo bitiriyorlardır. Bir otobüsün deposu kaç bin tutuyordur bilmem ama bir panelvan en az 2000-3000 arası tutar. Gereksiz harcama
Seçim otobüsleri gereksiz. Seçim otobüslerinden dolayı fikrinin değişeğini sanmıyorum. Yine aklındaki partiye oy vereceksin zaten.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Ya gelipde buraya parti kötülemeye çalışma isteyen istediği şekilde kağıtda dağıtır arabaylada gezer. Aynısını diğer partilerde yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevmiyorsan oy verme bu kadar basit yalandan burda şov yapmanın manası yok

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Keşke tek ısrafı bu olsaydı

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
tarihlere vurgu olsun diye 2053-71 yazmış utanmazlar, ağaçlara ard arda çivi çakıp poster asıyorlar

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
Muhammet Çağrı
bu mu battı gözünüze onca israf varken.

oksijen israfı çok konuşmuş ben oy vermem aga!

ibrahimua

80+
Ya gelipde buraya parti kötülemeye çalışma isteyen istediği şekilde kağıtda dağıtır arabaylada gezer. Aynısını diğer partilerde yapıyor

Sevmiyorsan oy verme bu kadar basit yalandan burda şov yapmanın manası yok
Partiyle hiçbir bağlantım yokken evime kadar gelip elime zarf tutuşturmak istediği gibi yapılabilecek bir şey degil.

bu mu battı gözünüze onca israf varken.
Evet verdiği gibi çöpe attığıma göre israf olmuş oluyor. Çok etkiledi bana kalem vermeleri heme gidip basıcam

KAANT10X

80+ Bronze
Özel olarak o parti şu parti ayrımı yapmak istemezdim zaten genel olarak seçimler yüzünden çok büyük paralar harcanıyor liderler saçma sapan vaatlerle kendi kendisinin önüne taş koyuyor ama illa ki particilik yapmak lazımsa Cehape(bu kadar kaynağı nereden buluyorsa) bütün şehirlerde belkide milyonlarca kişiye milyonlarca liralık süs eşyaları ve ikramlar dağıtıyor bunlar yetmezmiş gibi belediye bütçelerinden seçim propagandası için paralar döküyorlar hatta ev dağıtıyorlar sonra uydurma mal varlığı listeleriyle insanları kekliyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom