Neler Yeni

En güvenilir seçim anket firması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Emsal

80+ Silver
Benim araştırdığım kadarıyla betimar yıllardır hep çok yakın değerler veriyor
Sonar mesela 2019 da çok yakın değil ya da diğerleri illa biraz sapma yaşamış
Ama betimar çok çok yakın

Genelde son günler açıklıyor henüz bu sene açıklamamış ama
İstanbul imamoğlu önde başabaş diyor
Ankara yavaş önde diyor
İzmir sürpriz olabilir diyor
Antalya , hatay , adana ak parti ihtimali yüksek diyor

1711547297295.png

1711547311944.png

1711547325177.png

1711547697404.jpeg

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Feyzullah
Ankara mansur yavaş alır ama İstanbula murat kurum un şansı olduğunu düşünüyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Emsal

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ankara mansur yavaş alır ama İstanbula murat kurum un şansı olduğunu düşünüyorum
Ben de öyle istiyorum ama hocam

Gürkan duman -betimar
Hilmi daşdemir
Hakan bayrakçı

Bu isimlerin anket firmaları güvenilir ve İmamoğlu önde diyorlar bakalım görücez

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Dostum bence anketlere güvenmeyelim artık en azından ben tövbe ettim adeta şadkaşldsgfkosfd
2018 seçiminde oranına kadar bilmişti galiba orc miydi neydi, 2023'de kılıçdaroğlu yüzde 55 alır tarzı bir şey demişti.

The Semih

80+ Silver
2023 seçiminde tahminim tutmuştu 2. seçime kalır %52 ile kazanır demiştim, ama artık seçimleri takip etmeyi bıraktım çünkü ülkenin psikolojisini bozdular iyice yaşamayı unuttuk hiçbir ülkede böyle kaos yok insanlar bireysel hayatlarını yaşıyor eğleniyor.

Yerel seçimler umrumda değil istanbul yine kıran kırana geçer ama Ak partinin Bursayı kaybetceğini düşünüyorum, Uşağıda İYİ parti alacak tahminim böyle şuan.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Benim araştırdığım kadarıyla betimar yıllardır hep çok yakın değerler veriyor
Sonar mesela 2019 da çok yakın değil ya da diğerleri illa biraz sapma yaşamış
Ama betimar çok çok yakın

Genelde son günler açıklıyor henüz bu sene açıklamamış ama
İstanbul imamoğlu önde başabaş diyor
Ankara yavaş önde diyor
İzmir sürpriz olabilir diyor
Antalya , hatay , adana ak parti ihtimali yüksek diyor

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Bir Adanalı olarak Adana bana imkansız geliyor. Önceki seçimde %75 oranla kazandı CHP. Zeydan yıllarca bir şey yapmadı son 1 yıldır yapıyor ama iyi yapıyor. Sokak röportajlarının çoğu chpde

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Cihan Duman
45 ekrem 40 kurum civarı
Eğer beklenen şekilde diğerlerine %15 düşmez ise ekrem %50yi geçer. Karşı tarafın adayı sussa kazanma ihtimali vardı.

Emsal

80+ Silver
Dostum bence anketlere güvenmeyelim artık en azından ben tövbe ettim adeta şadkaşldsgfkosfd
2018 seçiminde oranına kadar bilmişti galiba orc miydi neydi, 2023'de kılıçdaroğlu yüzde 55 alır tarzı bir şey demişti.
Hocam geçen sene ki seçimde anket firmalarının çoğu belli oldu taraflı mı tarafsız mı olduğu orc vs hepsi çok net şekilde manipülasyon yaptı çünkü hata olur 3-4 puanlık ama özellikle CHP ye yakın anket firmaları çok fazla manipülasyon yaptı ben zaten onları eleyip güvenilir olan 3-4 tane yazdım

Betimar
Optimar
Sonar
Genar ( bu biraz daha uzak tahminleri var ama yine de 3-4 puandan fazla değil yanlışı)

KAANT10X

80+ Bronze
Ak parti 2004 gibi haritayı sarıya boyayacak İstanbul ve Ankara da son 2 haftaya kadar Chp önde gibiydi ama son 2 haftada işler tersine döndü. Ülkemize hayırlı olsun Chp yine sahilleri alır onun dışında Eskişehir Hatay Antalya gibi belediyeler el değiştiriyor.

Emsal

80+ Silver
Ak parti 2004 gibi haritayı sarıya boyayacak İstanbul ve Ankara da son 2 haftaya kadar Chp önde gibiydi ama son 2 haftada işler tersine döndü. Ülkemize hayırlı olsun Chp yine sahilleri alır onun dışında Eskişehir Hatay Antalya gibi belediyeler el değiştiriyor.
Hocam attığım anket şirketleri son 2 haftada dahil anket yapıyorlar sürpriz olabilir mi olabilir lâkin özellikle Ankara’da bence değişiklik bekleme

KAANT10X

80+ Bronze
Hocam attığım anket şirketleri son 2 haftada dahil anket yapıyorlar sürpriz olabilir mi olabilir lâkin özellikle Ankara’da bence değişiklik bekleme
Hocam anket şirketleri şüphesiz daha düzenli çalışıyordur ama benim nihai fikrim 14 mayısta meclis sonuçlarınada bakarak net akp üstünlüğü İstanbul ve Ankara'da milletvekillinde Akp kazandı. Bunların dışında son 1 haftada Altınokun 600 daire iddiası karşısında Mansur Yavaş'ın Londra daki evi bile tutunamadı. İstanbul'da ise para sayma ve boğazdaki villa iddiaları ile ekrum daha da itibarsız hale geldi üstüne bu ikisinin 14 mayısta belediyeleri bırakıp miting yapmaları ve üstüne kaybetmeleri ile zaten ciddi itibar zedelenmesi yaşanmıştı. Zaten iki şehirde miting de yapmama kararı almalarının bir izahı olmalı son fikrim kaybedecekleri yönünde şüphesiz Mhp ittifak ortağı olmasa Akp tek başına buralari kazanamazdı bu ayrı konu.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom