Neler Yeni

Kepek,Egzama sorunu öneri

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Valla kokusu kötü değil ama bu problemde inan şampuanın kokusu hiç önemli değil yeter ki geçsin diye düşünüyorsun bir süre sonra
konazol kullandım 1 yıl boyunca belki işe yarar diye daha çok arttı önüne geçemiyorum bioxin deneyeceğim şimdide.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Merhabalar egzamami bilmiyorum ama saçlarımda kepek sorunu var 2 aydır saçım kısa buna rağmen geçmiyor kulaklarımda da var bence egzamadır dışardan fazla gözükmüyor ama ben hissedebiliyorum aşırı rahatsız edici yüzümde olmamasına rağmen feci rahatsız hissediyorum yüzümü cildiyeye daha gitmedim sizin önerdiğiniz bir şey varmı kepek filan umrumda değil sadece yüzüm çok rahatsız hissetiriyor
Muhtemelen Seboreik Dermatit'sin dostum. Dermatolojiye randevu alıp muayeneye git.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
konazol kullandım 1 yıl boyunca belki işe yarar diye daha çok arttı önüne geçemiyorum bioxin deneyeceğim şimdide.
Bende işe yaradı hocam konazol 1.5 aydır falan kullanıyorum kopurterek 5 10 dakika arasi daha önce vichy sebamed ve bir çok şampuan denedim tekrarlamisti şimdilik konazol geçirdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
Merhabalar egzamami bilmiyorum ama saçlarımda kepek sorunu var 2 aydır saçım kısa buna rağmen geçmiyor kulaklarımda da var bence egzamadır dışardan fazla gözükmüyor ama ben hissedebiliyorum aşırı rahatsız edici yüzümde olmamasına rağmen feci rahatsız hissediyorum yüzümü cildiyeye daha gitmedim sizin önerdiğiniz bir şey varmı kepek filan umrumda değil sadece yüzüm çok rahatsız hissetiriyor
Cildiyeye gittim bir yağ felan alfırdılar 2 güne sıfır kepek

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Mustafa
Bebe yağı kullanın duştan önce falan baya sürünün

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,664
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam cildiniz yağlıysa muhtemelen benim gibi yağlı cilt egzamasına yakalanmışsınızdır en acil şekilde cildiyeye gidin bende yakın bi zamanda gideceğim

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Koray Yıldız
seboreik dermatit olmuşsunuz sanırım, bende uzun yıllardır var ve stres kaynaklı bir egzama türü, çözümü de pek yok kolay kolay, konazol-ketoral da geçici çözüm.

BeKo'O

80+ Silver
Saçına uygun şampuanı bul ve her gün en az bir kere yatmadan önce yüz nemlendirme bakımı uygula. Saç köklerine yakın bir şekilde bakımı uygula bütün yüzüne yap. Aloe vera bazlı kremler önerebilirim. Eczanelerden de bu konuda destek alabilirsin.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Herkeste farklı işler tabi ama çoğu şey bende geçirmedi profa gittim sürüyle ilaç verdi sancılı bir süreç dedi yanlış hatırlamıyorsam eğer ki asla tamamen kurtulamazsın sadece çok çok seyreltir veya belli süre çıkmaz gibi konuşmuştu ama mentalite olarak ilk kafada bitirmek en iyisi gibi

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yaman Kurşun
Kepeğin çözümü bence saçı iyi durulamamamız bendede kepek sorunu vardı saçlarımı yıkarken şampuanlayıp yıkıyodum şampuanlayıp yıkıyodum 2 3 kere ard ard yapınca kepek kalmıyor .

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Top Bottom