Neler Yeni

R1 Pro Max alıcam ama stok yok Wraith stokları ne zaman yenilenir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
Arkadaşlar sitenin stok durumunu size sormam saçma biliyorum fakat ne kadar sürede yenilendiğini takip eden birisi vardır ve bir şey söyler diye bir sormak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim. Mouse’um yok şu an stoklar yenilenene kadar ekstra idarelik bir mouse almak istemiyorum ondan dolayı sordum.

Ekler

• IMG_0894.jpeg
    IMG_0894.jpeg
    260.5 KB · Hit: 47

Yield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
.
Buradan kulaktan dolma bilgi almak yerine saticidan bizzat bilgi almak daha saglikli olur. Sitelerinde iletisim bolumu yok mu? Mail atabilir, telefonlari varsa arayabilirsin.

Evet, basit ama saglikli bir yontem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buradan kulaktan dolma bilgi almak yerine saticidan bizzat bilgi almak daha saglikli olur. Sitelerinde iletisim bolumu yok mu? Mail atabilir, telefonlari varsa arayabilirsin.

Evet, basit ama saglikli bir yontem.
O yolu denemeden buraya yazmak büyük aptallık olurdu zaten. Satıcıya sordum ama net bir şey söylemediler.

Yield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
.
Düşünün öyle bir durum ki satıcı bile net cevaplayamıyor. Sıradan DA forum üyesinin cevaplayabileceğini zerre zannetmesem de sahneyi konu hakkında bilgili üyelere bırakıp sıyrılayım ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
Düşünün öyle bir durum ki satıcı bile net cevaplayamıyor. Sıradan DA forum üyesinin cevaplayabileceğini zerre zannetmesem de sahneyi konu hakkında bilgili üyelere bırakıp sıyrılayım ben.
Hitap ettiğim kitle sıradan DA forum üyeleri değil zaten. Takıntılı bir kaç arkadaş var buralarda bu tür şeyleri takip eden onlardan bilgi almak istedim. Akla ihtiyacım yok, hitap ettiğim kişilerden bilgi almaya ihtiyacım var dolayısıyla sıyrılmanız çok isabetli oldu.

Yield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
.
Wraith'in bile bilgisi olmadigi konuda forumdan medet uman dostum boyle devam et. Akla ihtiyacin olmadigi cok belli oluyor zira.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mert
Fiyatlarını bilmiyorum ama Razer Deathadder V3 Pro alabilirsin
Arkadaşlar sitenin stok durumunu size sormam saçma biliyorum fakat ne kadar sürede yenilendiğini takip eden birisi vardır ve bir şey söyler diye bir sormak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim. Mouse’um yok şu an stoklar yenilenene kadar ekstra idarelik bir mouse almak istemiyorum ondan dolayı sord

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
Wraith'in bile bilgisi olmadigi konuda forumdan medet uman dostum boyle devam et. Akla ihtiyacin olmadigi cok belli oluyor zira.
Bu forumu ve forumdaki insanları çok küçümsüyorsun buradan hiçbir yerde bulamadığım şeyleri öğrendim ben. At gözlüğünü çıkarmanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatlarını bilmiyorum ama Razer Deathadder V3 Pro alabilirsin
Shapei claw tutuşa çok uygun değil gibi hacım bana uymuyor yani teşekkür ederim önerin için

Yield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
.
Wraith'in bile bilmedigi seyi buradaki insanlar nasil bilsin demek insanlari kucumsemek mi oldu?

Takıntılı bir kaç arkadaş var buralarda

Dunden beri ortada yoklar nedense. Her neyse kolay gelsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
Konuyu gören veya takip eden arkadaşlar stoklar yenilendi bilginiz olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19