Neler Yeni

Zyxel DX3301-T0 Modem alanlar lütfen iade etsinler satıcı dolandırıcı çıktı dikkat en son yazıları ve mesajların SS lerini okuyun anlayacaksınız

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Şimdi alacağım fakat sonrası uğraştırır mı?daha önce böyle bir alışveriş yapıp parasını uğraşmadan alabilen oldu mu?

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
ibrahim
xdsl altyapılarda mtk chipsetli cihaz önermem. performansları güzel olmuyor. router olarak akıp kullanabilirsiniz. xdsl olarak alınmaması lazım.

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
xdsl altyapılarda mtk chipsetli cihaz önermem. performansları güzel olmuyor. router olarak akıp kullanabilirsiniz. xdsl olarak alınmaması lazım.
Bende evde turktelekom 75 mbps vdsl kullanıyorum sürekli kopmalar oluyor lag giriyor oyunlarda 1.500-2000 tl ye kadar ne önerirsin?kullandığım modem şu sanırım
Zte ZXHN h168a dual bant vdsl 2 modem

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
ibrahim
Bende evde turktelekom 75 mbps vdsl kullanıyorum sürekli kopmalar oluyor lag giriyor oyunlarda 1.500 TL ye kadar ne önerirsin?kullandığım modem şu sanırım
bütçe varsa asus dsl ax82u modelini öneririm. bütçesiniz yoksa sarı sitedeki zyxel dx3200 satanlardan alabilirsiniz. ikiside broadcom chipsetle geliyor ve daha iyi performans verecektir.

Son düzenleme:

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
2 adet aldim saat aksam 22 gibi kargoya vermis mng
Ben alırken videoya çekeceğim ne olur ne olmaz diye ayrıca WhatsApp aracılığı ile yazınca fatura geldi ayrıca satıcı ürünlerinin görselini gönderdi bana bir resim şeklinde
IMG-20240329-WA0000.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

2 adet aldim saat aksam 22 gibi kargoya vermis mng
Ne kadara aldınız modemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
vedat akalan
Ben alırken videoya çekeceğim ne olur ne olmaz diye ayrıca WhatsApp aracılığı ile yazınca fatura geldi ayrıca satıcı ürünlerinin görselini gönderdi bana bir resim şeklinde Alıntıyı görüntüle
Turk telekomun urunleri kilitli olabilirmi hocam

Ben alırken videoya çekeceğim ne olur ne olmaz diye ayrıca WhatsApp aracılığı ile yazınca fatura geldi ayrıca satıcı ürünlerinin görselini gönderdi bana bir resim şeklinde Alıntıyı görüntüle

Ne kadara aldınız modemi
1250 den

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
vedat akalan
Onlardan da satıyor Muş satıcının numarası da var ismi de var bende

Ben nays ile falan 940 TL yr aldım normal fiyatı 1049 TL idi sabahleyin indirim bildirimi geldi aldım bir adet
Hayirli olsun bakalim vr300 den iyi mi?

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Turk telekomun urunleri kilitli olabilirmi hocam

1250 den
Mutlaka videoya çekin kutuyu açana kadar sıkıntı çıkar ise amazona bildirim geçersiniz kutunun hiç açılmamış olduğundan emin olun yeterli olur bana göre

Pek Hayırlı Bir Satıcıya Benzemiyor . 😅

Alıntıyı görüntüle

Fiyatı düşmüş ama alınır mı?keenet carrier fln varken.

Bana da modem lazim alinir mi

Link var mi

2.eli 500₺ üstü olan modemi 450 ye satıyor sayfada var .d ttnin sitesinde 1.5k ya satıyorlardı en son

Bende evde turktelekom 75 mbps vdsl kullanıyorum sürekli kopmalar oluyor lag giriyor oyunlarda 1.500-2000 TL ye kadar ne önerirsin?kullandığım modem şu sanırım

bütçe varsa asus dsl ax82u modelini öneririm. bütçesiniz yoksa sarı sitedeki zyxel dx3200 satanlardan alabilirsiniz. ikiside broadcom chipsetle geliyor ve daha iyi performans verecektir.

Hayirli olsun bakalim vr300 den iyi mi?
Merak eden illaki olur diye tüm chipset ve teknik doküman burada https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg8623-t50b-turknet-in-verdigi-yeni-modem-inceleme--142650232

Son düzenleme:

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim

Şimdi alacağım fakat sonrası uğraştırır mı?daha önce böyle bir alışveriş yapıp parasını uğraşmadan alabilen oldu mu?
Broadcom eski modemlerde kullanılmıyor muydu bilemedim doğrusu yanlış bilgi de vermek istemem yeni olanlar MediaTek econet EN7513 işlemcisini kullanıyor bu düşünceye şöyle vardım bu bahsettiğimiz modem bu teknolojiyi kullanmasak da VDSL2 profile 35b (vplus) teknolojilerinin destekliyor bunlar yeni olduğu için eski işlemci kullanacaklarıni düşünmüyorum. Bence bu modem günümüz standartları için yeterlidir bana göre.

CptSpork

80+ Bronze
Almanızı tavsiye etmem dostlar. Yeni satıcı ve sadece 3 tane modem satıyor olması bi bit yeniği var dedirtiyor.
1711767303736.png

Top Bottom