Neler Yeni

Amerikan Kültür My Kelime Tüm Konular Ve Konu Başlıkları

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oxgen Opinion
Herkese merhaba, aşağıda verdiğim fotoğraftaki görsellere sadece amerikan kültür dil kurslarında eğitim gören öğrenciler ulaşıyor. Bu görsellerde ingilizce öğrenmek için tüm öğrenmeniz gereken konular yer alıyor. Bu konuları öğrenir iseniz ve yanındada kelime öğrenirseniz ingilizceyi öğrenmiş olursunuz. Tabi tahminimce. Sizce bu konu başlıkları tek başına yeterli midir? bana göre oldukça yeterli ve detaylı.

Ekler

• English Subjects (1).png
    English Subjects (1).png
    183.6 KB · Hit: 38
  • English Subjects (2).png
    English Subjects (2).png
    177.7 KB · Hit: 35
  • English Subjects (3).png
    English Subjects (3).png
    183.4 KB · Hit: 27
  • English Subjects (4).png
    English Subjects (4).png
    190.7 KB · Hit: 25
  • English Subjects (5).png
    English Subjects (5).png
    180.4 KB · Hit: 24
  • English Subjects (6).png
    English Subjects (6).png
    197.8 KB · Hit: 34
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan
Lingusta tek geçer :blobdance:

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan
Ön yargılı olmak istemiyorum ama çok eski değil mi? Ayrıca ücretli mi?
Konsolosluk düzeyinde resmi ingilizce öğrenmeye pek gerek olduğunu düşünmüyorum sokakta işime yarasın yeter. Oturup kitap defter de kurcalayacak vaktim yok fabrikada köpek gibi çalışıyorum. bu yüzden dinleme tekrarlama yöntemi ile gayet başarılı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Karakuş
Herkese merhaba, aşağıda verdiğim fotoğraftaki görsellere sadece amerikan kültür dil kurslarında eğitim gören öğrenciler ulaşıyor. Bu görsellerde ingilizce öğrenmek için tüm öğrenmeniz gereken konular yer alıyor. Bu konuları öğrenir iseniz ve yanındada kelime öğrenirseniz ingilizceyi öğrenmiş olursunuz. Tabi tahminimce. Sizce bu konu başlıkları tek başına yeterli midir? bana göre oldukça yeterli ve detaylı.
Sızdırsın biri.

Top Bottom