Neler Yeni

MSI 27'' G274QPF vs Dell G2724D 27

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,735
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
G274QPF-QD Modelini yaklaşık 3 aydır kullanıyorum panel gayet güzel bence diğer monitör hakkında bilgim yok 170HZ de benim için 2K da gayet yeterli şuan 6700xt ile kullanıyorum yakın zamanda 4070 ti super e geçmeyi düşünüyorum umarım geçebilirim. Herhangi bir sorun var ise çekinme sor.

BABAYIGIT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Fatih Şencan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G274QPF-QD Modelini yaklaşık 3 aydır kullanıyorum panel gayet güzel bence diğer monitör hakkında bilgim yok 170HZ de benim için 2K da gayet yeterli şuan 6700xt ile kullanıyorum yakın zamanda 4070 ti super e geçmeyi düşünüyorum umarım geçebilirim. Herhangi bir sorun var ise çekinme sor.
ölü piksel falan çıktı mı nerden aldın

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
hocam 6700xt var bende freesync desteği yok galiba monitörün mantıklı mı sence
Freesync premium gözüküyor adm uygulamasında
Ekran Alıntısı.PNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

ölü piksel falan çıktı mı nerden aldın
abdullah abi en son hepsiburada indirimleri paylaştığı zaman 7999 liraya aldım satıcısı 17 kasımda almıştım düz modelini paylaştığı sayfada o yazıyodu gelen monitör qd modeli çıktı bende bir şey yapmadım aldığım satıcı ise
fiyat artmış birazcık ölü piksel felan yoktu teslimat 1 gün uzun sürdü sadece o kadar oda benim için sorun olmadı zaten qd geldi birde ondan şikayetçi olmam zaten
:)

BABAYIGIT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Fatih Şencan
Freesync premium gözüküyor adm uygulamasında
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

abdullah abi en son hepsiburada indirimleri paylaştığı zaman 7999 liraya aldım satıcısı 17 kasımda almıştım düz modelini paylaştığı sayfada o yazıyodu gelen monitör qd modeli çıktı bende bir şey yapmadım aldığım satıcı ise
fiyat artmış birazcık ölü piksel felan yoktu teslimat 1 gün uzun sürdü sadece o kadar oda benim için sorun olmadı zaten qd geldi birde ondan şikayetçi olmam zaten
:)
sağolun hocam delle göre daha ucuz bunu alıcam galiba hikayeli oyunlarda falan renkleri beğeniyor musunuz VA panelden geçiş yapıcam benim için önemli de

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
sağolun hocam delle göre daha ucuz bunu alıcam galiba hikayeli oyunlarda falan renkleri beğeniyor musunuz VA panelden geçiş yapıcam benim için önemli de
aldığımdan beri hdr açık kullanıyorum öyle çok bir monitör deneyimim yok renkler vs konusunda gayet yeterli bence ama hdr açık halde iken kapalı hali beni tatmin etmedi renkler iyi gelmediği zamanda oldu bazen monitör ayarlarından bazen de amd den doygunluk parlaklık vs yaptığımda oldu diğer arkadaş belki benden daha iyi biliyordur birde ona soralım istersen ? @BlueLabels

Taltin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tugrul
MSI in o modelini o satıcıdan aldım ürün bugün geldi ve kullanılmış ürün yollamışlar hiç utanmadan ve öyle saklamayada çalışmamislar alan beyan yollamışlar öyle. Geldigi gibi yarım saat sonra iade için geri yolladim

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
bu arada 1 ms gtg var deniliyor ama ne kadar gerçekçi bilmiyorum son videodan sonra bir panel testi bekliyorum abdullah abiden
@Abdullah Hacıgül reis bi el at ya merak ettik :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom