Neler Yeni

Amazon Prime Gaming Aktif Edilemiyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ordulu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mustafa Elbaşı
Yanlış Kategori
1711849353700.png

Bu şekil hata veriyor oysaki telefon numaramı kaydettim. Farklı bir telefon numarası da denedim olmadı. Bilen varsa yardım edebilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1711849353700.png

Bu şekil hata veriyor oysaki telefon numaramı kaydettim. Farklı bir telefon numarası da denedim olmadı. Bilen varsa yardım edebilir mi?
ustam neden gülücük emojisi atıp saldınız anlamadım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,249
İsim
Kerem Çavuş
1000 mesajın olup konuyu hangi kategoriye açacağını bilmemen komiğime gitti o yüzden , çözüme gelirsek de daha önce birçok hesapta aynı tel no kullanınca oluyor , hesabındaki telefon numaranı kaldır prime ı iptal et daha sonra farklı tarayıcıdan tel numaranı ve diğer bilgilerini girip devam edersen sorun çözülür veya tel no nu daha önce kullandığın hesapların hepsine girip numaraları tek tek kaldırırsan o şekilde de çözülür

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,382
İsim
Hasan Ali

Ordulu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mustafa Elbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1000 mesajın olup konuyu hangi kategoriye açacağını bilmemen komiğime gitti o yüzden , çözüme gelirsek de daha önce birçok hesapta aynı tel no kullanınca oluyor , hesabındaki telefon numaranı kaldır prime ı iptal et daha sonra farklı tarayıcıdan tel numaranı ve diğer bilgilerini girip devam edersen sorun çözülür veya tel no nu daha önce kullandığın hesapların hepsine girip numaraları tek tek kaldırırsan o şekilde de çözülür
foruma uzun süredir sürekli kullanmıyorum, bu tarz işim düşerse uğruyorum kusura bakmayın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom