Neler Yeni

Yardım 9500 TL öğrenci indirimine girecek telefon önerisi

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
C Ş
Ona da baktım iyi hatta şuan gm20 pro kullanıyorum 4 yıldır 2k ya almıştım da sıktı artık telefon yoruldu sarz yeri sıkıntılı videoları izlerken 1080p de ısınıyor kasıyor :)
Bende de var GM 20 Pro ama hiç ısınma kasma yapmıyor 1080P'de. Arka planda çok uygulama mı açık sende acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
Bende de var GM 20 Pro ama hiç ısınma kasma yapmıyor 1080P'de. Arka planda çok uygulama mı açık sende acaba?
Ben telefonu hor kullandım biraz oyuzden attım fırlattım oyunlar oynadım üstüne çay döküldü sarza kullandım fln vs çalışırken işte kullandın çay da vs Rizeli yım bu halde bile 4 yıl idare etti yoksa normal bir insan için çok rahat uzun süre gider :)

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
C Ş
Ben telefonu hor kullandım biraz oyuzden attım fırlattım oyunlar oynadım üstüne çay döküldü sarza kullandım fln vs çalışırken işte kullandın çay da vs Rizeli yım bu halde bile 4 yıl idare etti yoksa normal bir insan için çok rahat uzun süre gider :)
O zaman ısınıp kasması bataryanın eskimesindendir bence. Bayağı yorulmuş telefon.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alihan Bilici
Tavsiyem Samsung'un sayfasından eğitim indirime özel telefonlar var onlara bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
Olabilir brom bilmiyorum 2 3 kere sarz yeri değişti sen düşün :)
Hatta telefon hafif eğimli curved monitör gibi 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiyem Samsung'un sayfasından eğitim indirime özel telefonlar var onlara bakabilirsin
Bakarız hocam bı link atabilir misin?

realme 11 alabilirsin note 10pro 10500tl ye alınmaz
Note 10 pro 9500 ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
E devlet sifrenle GSB biz e giriş yap sonra telefon başvuru kısmını aç orda yazıp bilgilerini girmen lazım üstte belirttim zaten zor değil basit

Aynı şekilde ücretsiz 10 GB internet başvurunuda yapabilirsin
Hocam giriş yaptım baş vuru yapcam ama telefonu alınca yeni aldığım telefonun bilgilerini mı girmem gerekiyor ?

güncelleme alıyosa alınır biraz eski telefon
Bakacaz hocam ama alıyordur diye düşünüyorum sürekli güncellemeleri bazen bozuk oluyor ama alıyor olması lazım

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Hocam giriş yaptım baş vuru yapcam ama telefonu alınca yeni aldığım telefonun bilgilerini mı girmem gerekiyor ?

Bakacaz hocam ama alıyordur diye düşünüyorum sürekli güncellemeleri bazen bozuk oluyor ama alıyor olması lazım
sürpriz istemiyorsan galaxy a24

yok istiyorum diyorsan Tecno Spark 20 Pro 8/256 9.499tl

Top Bottom