Neler Yeni

👨‍⚕️Septoplasti Ameliyatı Olan Varmı Aranızda?👨‍⚕️

Çarşamba günü Septoplasti Ameliyatı Olucam bir sıkıntı olmaz ise halihazırda aranızda bu ameliyatı olan varmı süreç nasıl geçti memnun kaldınız mı yapılan işlemden vs dostlar

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
yağız ahmet özdemir
Septoplasti ameliyatı lokal anestezi ile yapılabileceği gibi genel anestezi ile de yapılabilir. Burun içerisinden yapılan basit bir kesi ile burnu örten mukoza denilen yapıların altındaki septuma ulaşılarak belirlenen eğrilikler düzeltilip, lüzumu halinde var olan kemik çıkıntılar da törpülenir veya çıkartılır.

jalm0o0e1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Oğuzhan
rinoplasti olmuştum baya sancılı bir süreçti atlattık ama çok şükür

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Septoplasti ameliyatı lokal anestezi ile yapılabileceği gibi genel anestezi ile de yapılabilir. Burun içerisinden yapılan basit bir kesi ile burnu örten mukoza denilen yapıların altındaki septuma ulaşılarak belirlenen eğrilikler düzeltilip, lüzumu halinde var olan kemik çıkıntılar da törpülenir veya çıkartılır.
Hocam konunu amacı bu değil ama çünkü araştırdım merak ettiğim husus forumda olanların görüşüydü🫠😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

rinoplasti olmuştum baya sancılı bir süreçti atlattık ama çok şükür
Geçmiş olsun hocam benim tek burun sürekli kapalı kıkırdak eğriliği var umarım ameliyattan sonra rahat nefes alabilirim

Allah şifa versin hocam
Eyw hocam 🥰

jalm0o0e1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Oğuzhan
Hocam konunu amacı bu değil ama çünkü araştırdım merak ettiğim husus forumda olanların görüşüydü🫠😀

Geçmiş olsun hocam benim tek burun sürekli kapalı kıkırdak eğriliği var umarım ameliyattan sonra rahat nefes alabilirim

Eyw hocam 🥰

kanka benımde hedefım rahat nefes alıp gece ağzımdan nefes almamaktı ama öyle olmadı. Umarım istediğin gibi olur

alovra

80+ Bronze
Umarım hocam doktoru vs epeyce araştırdım insta vs bilge birine benziyor 😀 yaptığı işlere vs baktım bakalım hayırlısı
bana yapmıyorlar ne varsa burunda var kist var burunda kemi parçası var bide geniz eti var sürekli ağızdan nefes alıyorum malesef hiç burundan nefes alamadım

pardo

pardon kist sinizütte var

bana yapmıyorlar ne varsa burunda var kist var burunda kemi parçası var bide geniz eti var sürekli ağızdan nefes alıyorum malesef hiç burundan nefes alamadım

pardo

pardon kist sinizütte var
Geçmiş olsun hocam cidden çok zor rahat nefes alamamak

alovra

80+ Bronze
Top Bottom