Neler Yeni

🔥🔥NAYS FİZİKSEL KART ÇIKMIŞ!!🔥🔥

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ömer Faruk Altınova
Güzel bir sistem oturttururlar umarım. Limitler benim için pek önemli değil. Limitleri yetmeyenler de farklı bir banka hesabı açıp o kartı kullanırlar büyük ihtimalle. Benim için artık papara bitmiştir. Anlık olarak Papara'da 79 kuruş var :p.
Papara IBAN, para gönderme, sanal kart ve belirli markalardaki iyi cashbackler ile hala kullandığım bir kart. Benim için hala alternatifi çıkamadı bankalar dışında. Kendileri artık abonelik cashbackleri yerine diğerlerini önemsediği için bu durumdalar bence. Ama hala kullanıcı sayısı ve gelirleri iyi gibi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde Nays'ta bu ay abonelik marka sayısını azaltıp ödeme tutarı arttırdı. Artık abonelikler çekici gelmiyor gibi şirketlere

BGSGP

80+ Bronze
Papara IBAN, para gönderme, sanal kart ve belirli markalardaki iyi cashbackler ile hala kullandığım bir kart. Benim için hala alternatifi çıkamadı bankalar dışında. Kendileri artık abonelik cashbackleri yerine diğerlerini önemsediği için bu durumdalar bence. Ama hala kullanıcı sayısı ve gelirleri iyi gibi :)
Evet, IBAN olması özellikle iyi. Ancak ben kullanmadığımdan daha çok cashback odaklıyım. O yüzden ''bence'' dedim.
Birde Nays'ta bu ay abonelik marka sayısını azaltıp ödeme tutarı arttırdı
Onu fark ettim. Amazon Prime falan kaldırılmış. Diğer harcamalara da önceki aylarda alt limiti artırıldı çoğu kampanyadan. ''8.900TL üstü harcamaya 10TL anında hediye'' gibi kampanyalara dönüşmezse iyidir. 😅

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ömer Faruk Altınova
Onu fark ettim. Amazon Prime falan kaldırılmış. Diğer harcamalara da önceki aylarda alt limiti artırıldı çoğu kampanyadan. ''8.900TL üstü harcamaya 10TL anında hediye'' gibi kampanyalara dönüşmezse iyidir. 😅
Zaten aynı anda market, e-ticaret, giyim kampanyasından yararlanıyım desen 2750TL limiti geçiyorsun. Benim için banka müşterisi olmaya değecek özellik sunmadığı için arttırmıyorum.

BGSGP

80+ Bronze
Bugün A101'de kartı kullanmayı denedim. Temassız ödeyince reddetti, sonra kartı POS cihazına sokunca şifre girmeden onayladı. Sanırım POS cihazında sıkıntı çıktı ya da ilk alışveriş olduğundan.

BGSGP

80+ Bronze
Merak edenler için ekliyim: ATM'lerden fiziksel kart ile nakit yatır/çek yapılmıyor. İş bankası, Akbank, Yapıkredi ve Garanti ATM'lerde denedim, hata verip kartı geri veriyor. Müşteri hizmetleri de kullanılamadığını söyledi. Bunu da düzeltseler iyi olur.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,513
İsim
Hacı
Bugün A101'de kartı kullanmayı denedim. Temassız ödeyince reddetti, sonra kartı POS cihazına sokunca şifre girmeden onayladı. Sanırım POS cihazında sıkıntı çıktı ya da ilk alışveriş olduğundan.
Merak edenler için ekliyim: ATM'lerden fiziksel kart ile nakit yatır/çek yapılmıyor. İş bankası, Akbank, Yapıkredi ve Garanti ATM'lerde denedim, hata verip kartı geri veriyor. Müşteri hizmetleri de kullanılamadığını söyledi. Bunu da düzeltseler iyi olur.
E ne diye çıkmış köşeye mi atacağız :ROFLMAO:

BGSGP

80+ Bronze
E ne diye çıkmış köşeye mi atacağız :ROFLMAO:
Şu anlık sadece alışveriş için hocam. Üstte belirttiğim hata çok yüksek ihtimal ilk alışverişlerde temassızın aktif olmaması ile alakalı. Diğer kartlarda da aynı çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
Beyler tam olarak herkese ne zaman gelir bu kart olayı birde onaylı hesap gerekiyor mu acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,365
Son üye
Alparslan1071
Top Bottom