Neler Yeni

Excalibur G670 notebook SSD takma yoku var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yigit aslan
Arkadaşlar G670 notebookum var. Müşteri hizmetlerine sordum m2 ssd yuvası yokmuş cihazda. Eskiden bir yerde denk geldim bluetooth soketi mi ne sökülüp yerine ssd takılabiliyordu. Bu veya benzeri bir şekilde cihazıma m2 ssd takma şansım var mı? Ssd olmadan o kadar hantal çalışıyor ki.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
C Ş
Arkadaşlar G670 notebookum var. Müşteri hizmetlerine sordum m2 ssd yuvası yokmuş cihazda. Eskiden bir yerde denk geldim bluetooth soketi mi ne sökülüp yerine ssd takılabiliyordu. Bu veya benzeri bir şekilde cihazıma m2 ssd takma şansım var mı? Ssd olmadan o kadar hantal çalışıyor ki.
Çok eski bir cihaz değil gibi. Nasıl m.2 yuvası yok? En iyisi kasayı açıp bir bak yuvalara. Bluetooth yuvasına m.2 nasıl takılıyormuş? Takılsa bile bluetooth'u nasıl kullanacaksın? Ekstra bir de ona aparat alman gerekecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından SATA SSD takabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yigit aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok eski bir cihaz değil gibi. Nasıl m.2 yuvası yok? En iyisi kasayı açıp bir bak yuvalara. Bluetooth yuvasına m.2 nasıl takılıyormuş? Takılsa bile bluetooth'u nasıl kullanacaksın? Ekstra bir de ona aparat alman gerekecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından SATA SSD takabilirsin.
SATA SSD zaten var ancak hiç memnun değilim. Bluetooth değil de sanırım WİFİ girişine m2 takılabilme gibi bir video izlemiştim. Wifi çözümü kolay en azından USB’ye aparat bağlar ordan da kullanabiliriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yigit aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgi olması açısından yazıyorum. Açıp kontrol ettim cihazımı. Excalibur G670 model notebook sahibiyseniz 1 adet M2 nvme yuvası mevcut. Sata SSD’nin hemen yanında. fotoğraf bırakıyorum buraya. İnternette hiçbir bilgi yok hatta servise sorduğumda da yok demişti.

Ekler

• IMG_1902.jpeg
    IMG_1902.jpeg
    2.3 MB · Hit: 14
Top Bottom