Neler Yeni

Steam'de Bulunan Enteresan Oyun Önerileri

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre Tancan
Selamlar arkadaşlar. Hani böyle The Stanley Parable gibi, Superliminal gibi gerçekten şaşırtan oyunlar arıyorum. Korku içerikli de olabilir. Birçok AAA oyun sahibiyim ama hiçbiri sarmıyor. Neden bilmiyorum. Oynarken gerçekten şaşırmak istiyorum. Bir yandan da doların 50 TL olduğunu görmüş gibi korkmak istiyorum :D Önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar. :)

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Aradığınız oyun THE CORRIDOR İlk oynadığım zaman şaşırtmıştı baya beni güzel oyundur fiyatı da uygun. Bunun dışında Doki Doki Literature Club ve Pony Island'a bakabilirsiniz. Superliminal'e benzer olarak ta Maquette oyununa bi göz atın Game Pass'te mevcut.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert
Selamlar arkadaşlar. Hani böyle The Stanley Parable gibi, Superliminal gibi gerçekten şaşırtan oyunlar arıyorum. Korku içerikli de olabilir. Birçok AAA oyun sahibiyim ama hiçbiri sarmıyor. Neden bilmiyorum. Oynarken gerçekten şaşırmak istiyorum. Bir yandan da doların 50 TL olduğunu görmüş gibi korkmak istiyorum :D Önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar. :)
2015 yapımı SOMA oyununa eğer bakmadıysan bir bakmanı öneririm fiyatı 30 dolar eğer iyi bir indirim gelirse direk almanı öneririm.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
ismail
2022 yapımı fresh woman season 1'i önerebilirim.!!!

Son düzenleme:

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Fatih
Undertale bakabilirsin.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
1 nisanda çıkıp bedava verilen bir oyun vardı bu sene çıktı daha ama ismini unuttum.

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre Tancan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2022 yapımı fresh woman season 1'i önerebilirim.!!!
Onu 2023 Eylül ayında bitirdim. İkinci sezonu bekliyorum :D Bu arada NSFW oyun olarak herkese tavsiye ederim.

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Eren Turhan
Öyle şaşrısmazssın ama oynaması eğleneveli oyun supraland var

oguz13

80+ Bronze
Aradığınız oyun THE CORRIDOR İlk oynadığım zaman şaşırtmıştı baya beni güzel oyundur fiyatı da uygun. Bunun dışında Doki Doki Literature Club ve Pony Island'a bakabilirsiniz. Superliminal'e benzer olarak ta Maquette oyununa bi göz atın Game Pass'te mevcut.
Tamda bu tarz bir oyun arıyordum. Oyunun süreside kısaymış bittikten sonra geri iade ederim büyük ihtimal😁

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Tamda bu tarz bir oyun arıyordum. Oyunun süreside kısaymış bittikten sonra geri iade ederim büyük ihtimal😁
Oyundaki tüm başarımları yapın derim çünkü her birinde farklı sahnelerle karşılaşıyorsunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,035
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom