Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Spigen S23 Cam ekran koruyucu 599₺

YazılımKafa

80+ Silver
Son 2 ürün dostlar. Hemen tükeniyor. Gün içinde ürün hiç yoktu stoğa gelmiş bitecek bile.
Spigen Samsung Galaxy S23 Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL05958 https://amzn.eu/d/83I5lFd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 2 ürün dostlar. Hemen tükeniyor. Gün içinde ürün hiç yoktu stoğa gelmiş bitecek bile.
Spigen Samsung Galaxy S23 Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL05958 https://amzn.eu/d/83I5lFd
Yakın zamanda s23 alanlar bilir spigenin s23 ürünlerini stokta bulması çok zor oluyor

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert

Yakın zamanda s23 alanlar bilir spigenin s23 ürünlerini stokta bulması çok zor oluyor
kullanıyorum tavsiye ederim normal camdan cok daha farklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerem aydınalp
Cumartesi bende kullanmaya başlayacağım inşallah.
Spingen güzel bir marka ama MediaMarket'te ömür boyu garantili camlar 1300₺ civarında. Ve kaliteside oldukça iyi kayalıklardan düşürüp test etmekte nasip oldu S23 Ultra ile ve sorun yoktu.

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spingen güzel bir marka ama MediaMarket'te ömür boyu garantili camlar 1300₺ civarında. Ve kaliteside oldukça iyi kayalıklardan düşürüp test etmekte nasip oldu S23 Ultra ile ve sorun yoktu.
Fiyatı çokmuş. Ben kolay kolay telefon düşüren biri değilim zaten. Ayrıca kasko var. Ekranı kırılsa bile ücretsiz değişiyor orijinaliyle. Yani ekran koruyucu olmadanda kullanırım istesem

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Cem Temeltaş
Spigen'in Rugged Armor kılıfıyla kullanıyorum. Düştüğünde ekrana zarar gelmemesi için kenarları çıkıntılı üretilmiş kılıflardan. Malzeme kalitesi premium (Gorilla Glass Victus 2) diye telefona zaten bir dünya para veriyoruz. Bu tarz bir ürünü gereksiz buluyorum standart kullanıcı için. Dağlara taşlara tırmananlar alabilir.

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spigen'in Rugged Armor kılıfıyla kullanıyorum. Düştüğünde ekrana zarar gelmemesi için kenarları çıkıntılı üretilmiş kılıflardan. Malzeme kalitesi premium (Gorilla Glass Victus 2) diye telefona zaten bir dünya para veriyoruz. Bu tarz bir ürünü gereksiz buluyorum standart kullanıcı için. Dağlara taşlara tırmananlar alabilir.
Bende de optic armor kılıf var. Ne olur ne olmaz. Bu tarz telefonlarda ekran ucuz bir ürün değil. Bence ekran koruyucu şart. Ben telefonu 30 bine aldım. Kaskosu ekran koruyucu kılıfı derken maliyeti 36 bini geçti. Kasko şart değil ama bence iyi bir kılıf ve ekran koruyucu şart. Onlarda toplam 1.5k civarı

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Tayfun Yılmaz
Hocam sağlam kılıf önerinizde var mı? Telefon 40k olmuş sağlama almak gerek.

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam sağlam kılıf önerinizde var mı? Telefon 40k olmuş sağlama almak gerek.
Ben spigen optic armor kullanıyorum. Oldukça sağlam bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ekran koruyucu tükenmiş. Alanlara hayırlı olsun

Ekler

• Screenshot_20240405_051303_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240405_051303_Hepsiburada.jpg
    833.1 KB · Hit: 12

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Tayfun Yılmaz
Ben spigen optic armor kullanıyorum. Oldukça sağlam bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ekran koruyucu tükenmiş. Alanlara hayırlı olsun
Tamamdır hocam bakıcam.Teşekkürler

Top Bottom