Neler Yeni

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Miraç Setenci
hocam zimbamwe ye racon kesmek gibi windows 7 ye destek kaldırmışlar :ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç dolar şuan haberin varmı ? project zomboid var ise ona gir ondada oluyor.
tamam denicem

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
40 TL ye aldığım oyun 12.50 olmuş ah be(!)

Ekler

• resim_2024-04-05_113113422.png
    resim_2024-04-05_113113422.png
    31.8 KB · Hit: 5

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
600. mesaj 👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

rtx 4060 7840hs
onda drop olacağını sanmam Valorant gir yada R23 testi yap zaten limitin eksileri kendini belli eder valorantda 120 fps lere kadar düşer bende 90 lara kadar düşüyor.

%1 lik FPS lere de ayriyeten bak Frametime i aç kaç ms ona bak.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Toprak
limit etki etmiyor diyenler %1 lik fps lerini kontrol etsinler sonra limitsiz cihazdan boyuna fark yerler Nitro 16 ya bak limit yok 0 sıkıntı nasıl yüksek değerler alıyor victusun ekran kartı ile cpu ya 150 watt verirken nitro 16 sadece ekran kartına 135 watt vermeyi başardı işlemci düşük kaldı tabi gene 100 wattını çekemdi ama 70 watt çekti kesinlikle limit savunmayın zaten limitlenen bir cihazın anakartıda dandik olur örneğin victus anakartı berbat bios da kötü ayarları bile limitlenmiş bir bilgisayar kesinlikle alınmaz.

bunun birde daraltması var.

Limit etkisiz kalsaydı fark yemezdi zaten sonuçlar ortada nasıl fark yediğinin burada kötülüyorum ama yanlış olmasın bende de victus var bundan önce elimden eski pavlion da geçti pro book da geçti.

ama şöyle diyeyim HP Probook un kullanım zevki çok güzeldi en çok hoşuma giden laptop performansı güzel değildi ama bir ofis bilgisayarı için yeterli.

benim ve arkadaşlarımın dışında yaşayanlarda var bu forumda da olması lazım hatta sadece beni örnek göstermeyin sonra tek kişi idda ediyo diyolar.

Birde şunu söyleyeyim ben limit limit dedimde anakart kalitesi de çok önemli performansı tam almak için mesela o ekran görüntüsündeki değerleri victus nadiren alıyor yada alamıyor neden? anakart kalitesinden dolayı mesela MSI Pulse güzel bir anakartı var yanlış hatırlamıyorsam RTX 3070 Ti li bir pulse RTX 4080 li omene fark atıyordu.
ama o nitro hocam. zaten rakibi nitro değiki. nitro farklı segment bunun rakibi loq

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Berkay
Beamng optimizasyon bakımından iyi bir oyun değil test için mantıklı değil

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Technopata gir erengore hocam var ondada omen vardı omendaki throttle yi anlatır 403976 diye bir hocam var oda sana victusu anlatır.

Beamng optimizasyon bakımından iyi bir oyun değil test için mantıklı değil
Oyun güzel hocam grafikleri çok güzel işlemciye biniyor işlemciye binince neler oluyor görüyoruz.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Toprak
Technopata gir erengore hocam var ondada omen vardı omendaki throttle yi anlatır 403976 diye bir hocam var oda sana victusu anlatır.

Oyun güzel hocam grafikleri çok güzel işlemciye biniyor işlemciye binince neler oluyor görüyoruz.
bendede victus var hocam bende sana victusu anlatırımı :D

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bendede victus var hocam bende sana victusu anlatırımı :D
bende de var :D saydığım isimler baya bilgili erengore hocam zaten direkt bu konuda throttle bilgisini aldığım insan.

birisi victus birisi nitro :D denk değiller harbidende ama fiyat rakibi olduğu için karşılaştırıyoruz.

Ekler

• Ekran_goruntusu_2023-11-16_162407.png
    Ekran_goruntusu_2023-11-16_162407.png
    1 MB · Hit: 6
  • 1699729082100-png.png
    1699729082100-png.png
    2.3 MB · Hit: 8

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Toprak
bende de var :D saydığım isimler baya bilgili erengore hocam zaten direkt bu konuda throttle bilgisini aldığım insan.

birisi victus birisi nitro :D denk değiller harbidende ama fiyat rakibi olduğu için karşılaştırıyoruz.
hocam peki ben niye drop yemiyorum? throttle kötü bir şey değildir idealinde olusa performanstan biraz ödün verip sıcaklıkları çok düşürmek daha amntıklı geliyor sonuçta bukadar ucuza satılmasını sebplerinde biride bakır blok.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
hocam peki ben niye drop yemiyorum? throttle kötü bir şey değildir idealinde olusa performanstan biraz ödün verip sıcaklıkları çok düşürmek daha amntıklı geliyor sonuçta bukadar ucuza satılmasını sebplerinde biride bakır blok.
hocam power limit koydun eyvallah da PL SLOW PL FAST EDC EDP ne alaka bu kadar limiti ne yapacak bu bilgisayar eşşek gibi taşıyor limiti.

ucuz da satılmıyor artık fiyatlara bak Nitro 5 artık daha makul fiyatlara satılıyor.

HP nin yazıcıları çok güzel laserjet vs.

konu çok yükseldi şu sıralar keşke popüler konulara sokup herkes ne kullandığını bilse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,513
Üyeler
141,306
Son üye
the Maiwen
Top Bottom