Neler Yeni

🔥İndirim (yenidenx]Rayban Polarize Güneş Gözlüğü(TRENDYOL RESMİ SATICI) 2740tl 3 ay peşin taksit

xebec

80+
Ürün dün elime ulaştı. 3 tane optikçiye de gösterdim bir tanesi çakma demedi. Nereden aldın, çok uygun almışsın dediler. 4-5 k civarında rakam söylediler bu gözlük için. Ayrıca luxottica orijinal demiş ürüne hâla sorguluyorsunuz çözemedim ben sizi.

Luxotticaya mail atmışım, cevap gelmiş orijinal demişler. Burada herkes gözlüğün sapından rb yazısına kadar paylaşmışlar. Adam hala dış kutusundaki barkod diyor :)

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Luxotticaya mail atmışım, cevap gelmiş orijinal demişler. Burada herkes gözlüğün sapından rb yazısına kadar paylaşmışlar. Adam hala dış kutusundaki barkod diyor :)
Anlamadım hocam. Ne istiyorlar anlamadım. 3,5- 4 k fiyat yazmaları lazım aslında sorgulamamaları için. Trendyol hata yapmış 2,5 k fiyat çekmekle. Adamlar ucuza veriyor diye çakma diyorlar. İlla kazıklayacaksın ki sorgulamayacaklar.

xebec

80+
Anlamadım hocam. Ne istiyorlar anlamadım. 3,5- 4 k fiyat yazmaları lazım aslında sorgulamamaları için. Trendyol hata yapmış 2,5 k fiyat çekmekle. Adamlar ucuza veriyor diye çakma diyorlar. İlla kazıklayacaksın ki sorgulamayacaklar.

İsteyen gider 4500'e ATASUN'dan alabilir. Hatta küçük optikçi esnaf yerine ATASUN'dan almaları daha iyidir. Dileyen de bu şekilde alabilir. Ancak zaten çok fazla tartştık, konuştuk burada, üzerine hala bir şeyleri sorgulamak yerine LUXOTTICA'ya mail atabilir, durumu teyit ettirebilir. Barkodları sorgulattığımda bir yere çıkmıyor, kaldı ki barkodları da LUXOTTICA'ya attım.

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
koray erol
İsteyen gider 4500'e ATASUN'dan alabilir. Hatta küçük optikçi esnaf yerine ATASUN'dan almaları daha iyidir. Dileyen de bu şekilde alabilir. Ancak zaten çok fazla tartştık, konuştuk burada, üzerine hala bir şeyleri sorgulamak yerine LUXOTTICA'ya mail atabilir, durumu teyit ettirebilir. Barkodları sorgulattığımda bir yere çıkmıyor, kaldı ki barkodları da LUXOTTICA'ya attım.
5100 olmuş atasunda mükemmel fiyat şuanda Trendyolda.

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Aynen öyle, zaten çoğu kişinin kafasındaki soruları ben optikçilerle konuştum. En önemli soru olarak sizde 4 k civarındayken neden bu firma bu fiyata veriyor diye sordum. Adam çakma iade et demek yerine orijinal ürün, toplu şekilde stok yapmıştır şimdi eritiyordur dedi en basit açıklama olarak. Ama burda ne kadar anlatsak da , luxottica gelen mail de paylaşsak. Adam yok bunun burası niye böyle, yok bunun camındaki p harfi yamuk, sapında made in italy yazmiyi diyor :d. Boşa dil dökmeye gerek yok. Alan alır, almayan almaz.

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet
Gözlüğün tek bedeni satılması kötü. Bende aldım, seçim günü giydim, hafif kafama baskı yapıyordu. Kafama biraz küçük geldiği için iade ettim. Gözlük zaten küçük kafalara, daha çok kızların yüzünde güzel duruyor. Gözlük kafanıza uyar mı bi ölçüp öyle almanızı tavsiye ederim.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
John Smith
54 ne ya, kız çocuğuna uyar anca..

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Gözlüğün tek bedeni satılması kötü. Bende aldım, seçim günü giydim, hafif kafama baskı yapıyordu. Kafama biraz küçük geldiği için iade ettim. Gözlük zaten küçük kafalara, daha çok kızların yüzünde güzel duruyor. Gözlük kafanıza uyar mı bi ölçüp öyle almanızı tavsiye ederim.
Valla bilmiyorum hocam. Benim yüzüm küçük olduğu için tam oturdu. Büyük olumcada benim gibi kişilerin yüzünde sırıtıyor ama dediğiniz gibi beden seçeneği olsa belki daha fazla iş yapardı. Belki bu yüzden uygun fiyata satıyorlardır. Pek alıcısı olmadığı için.

bysemo22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Şems
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı gözlüğü 3.5 dan sipariş ettim sonra 2.9 a düştü sipariş ettim simdi 2.6ya düştü OPDKSAOPKJDOPSKPADJSA
Mesaj otomatik birleştirildi:

elime ulaştı bu arada orijinal ürün atasunda aynısı 4.5k
genç işi değil gibi ama alsam yakışır mı?

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Yorumlara baktim bu gözluk mesela %100 sahte ve saticisi trendyol korkunc. Gozlugun caminda yazan RB yazisi normalde kameradan görünmez gözle bakarken de görmekte zorlanirsin bazi bakış acilarinda gözükür paranin uzerinde ki semboller gibi. Ama burada Dumduz bariz sekilde baski gibi gozukuyor. Eger elinizde ki boyleyse o da sahtedirAlıntıyı görüntüle
bu gözlük sahte

Zusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Coşkun Erdoğan
Arkadaşlar bu sahte mi değilmi almayı düşünüyorum.

Top Bottom