Neler Yeni

🔥İndirim S-Link Swapp 1.5mm2 10'lu Akım Korumalı Priz 1.8 Metre Gri 1369TL

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Erdem
Allah akıl fikir versin
1 - Evlerde prizlere 16 - 20 Amper sigorta takılır
2 - Sen tek bir prize 10 cihaz takarsan koruma dışına çıkar
3 - Sen tek bir prize 10 lu yuva alıp Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, tv, ocak, süpürge, monitör, kasa, yazıcı çalıştırıyorsun galiba
----------------------------
Bu prizler size koruma sağlamaz

Daha önce başka forumda konusunu açtım koruma istiyorsanız direkt sigortadan başlayın

Monofoze sistem (bu sistemi kullanıyorum tavsiye ederim)
Alıntıyı görüntüle

Trifaze sistemde bu iki cihazı öneririm (fiyatına göre trifazede en iyisi)
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Hocam bu ürünü aldımda iş görürmü bu ürün ? https://tr.aliexpress.com/item/1005...t_main.10.651e3d12cwI7Ao&gatewayAdapt=glo2tur

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Arkadaşlar akım korumalı prizlerde önemli olan kaç joule değerinde olduğudur. Ama ben bu bilgiyi göremedim üründe.
Buyrun bu da benim kullandığım ürün: Tık
Evet kesinlikle katılıyorum tabi bazı şahıslar bizim gibi voltaj oynaması görmeyip güç kaynağını patlatmadıklarından dolayı 1300 lirayı fazla bulabilirler ama PSU yu ellerine alıp 4000 lira masraf kitlenince naparlar bilemiyorum 😒

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Evet kesinlikle katılıyorum tabi bazı şahıslar bizim gibi voltaj oynaması görmeyip güç kaynağını patlatmadıklarından dolayı 1300 lirayı fazla bulabilirler ama PSU yu ellerine alıp 4000 lira masraf kitlenince naparlar bilemiyorum 😒
Bu adamların tek kriteri var o da ucuz olması. Kalite filan hikaye bunlar için ucuz bir ürün alıp " Bu ürünü 50 liraya aldım çok ucuz." Deyip ***** ***** sırıtıp mutlu olurlar :kekw:

Top Bottom