Neler Yeni

Koskoca A101'in vade farksız taksit yapamaması

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Umut Şener
Bim vade farksız 4-6-9 taksit yapabiliyor ürünün fiyatına göre.
Ama A101 hiç bir ürüne vade farksız taksit yapmıyor.Hatta 7 bin lirada 700-800 TL üstüne koyuyorlar.
Migros Bim Media Markt,şok vade farksız taksit yapabilirken en çok şubeye sahip A101'in bankalarla anlaşmaya gücü yok mu?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
O zaman diğer yerlerden al. Serbest piyasa isteyen istediğini yapar.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Arkadaşım yakında marketlerde Nakit farklı kart farklı fiyatlar olacak. Peşin fiyatına taksit olayı tamamen kalkacak. Yakında diğer mağazalarda görmeye başlarız.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum. Yakında nakit kalkacak sadece kart olacak deseniz daha gerçekçi olurdu :ROFLMAO:
Gülünecek bir yorum yaptığımı sanmıyorum. Ne yazdığımı anladığınızıda sanmıyorum.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Gülünecek bir yorum yaptığımı sanmıyorum. Ne yazdığımı anladığınızıda sanmıyorum.
Herkesi kart kullandırmaya çalışılan bir ortamda yukarıda yazdığınıza gerçekten inanmanız komik :ROFLMAO: Benim yazdığınızı anlamadığımı sanmanız daha da komik :kekw::kekw::kekw:

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Herkesi kart kullandırmaya çalışılan bir ortamda yukarıda yazdığınıza gerçekten inanmanız komik :ROFLMAO: Benim yazdığınızı anlamadığımı sanmanız daha da komik :kekw::kekw::kekw:
********** , ben kart kalkacakmi yazdim. Kredi kartı ile alışverişte fiyatı farklı nakitte farklı olacak yazdım. Banka komisyonlarini bize kitleyecekler. Önce yorumumu oku. Sonra düşün.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
********** , ben kart kalkacakmi yazdim. Kredi kartı ile alışverişte fiyatı farklı nakitte farklı olacak yazdım. Banka komisyonlarini bize kitleyecekler. Önce yorumumu oku. Sonra düşün.
Terbiyesizlik yapma! Ben kart kalkacak dedin diye bir şey demedim. Önce okuduğunu anla. Kart fiyatı farklı, nakit fiyatı farklı olması ihtimalini gerçekçi bulmadığımı yazdım bu ihtimal yerine nakit kalkacak artık deseydiniz daha gerçekçi olurdu diye fikrimi belirttim. Anlamadığınızı düşündüğüm için açıklayayım bu yazdığım nakitin kalkacak olduğu anlamına gelmiyor. Sadece sizin düşündüğünüz fikre göre daha kuvvetli olduğunu belirtiyor. LÜTFEN BİR PARAGRAFTA ANLAM KİTABI ALIN VE ÇÖZÜN BİZİ DE BURADA YORMAYIN!

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Terbiyesizlik yapma! Ben kart kalkacak dedin diye bir şey demedim. Önce okuduğunu anla. Kart fiyatı farklı, nakit fiyatı farklı olması ihtimalini gerçekçi bulmadığımı yazdım bu ihtimal yerine nakit kalkacak artık deseydiniz daha gerçekçi olurdu diye fikrimi belirttim. Anlamadığınızı düşündüğüm için açıklayayım bu yazdığım nakitin kalkacak olduğu anlamına gelmiyor. Sadece sizin düşündüğünüz fikre göre daha kuvvetli olduğunu belirtiyor. LÜTFEN BİR PARAGRAFTA ANLAM KİTABI ALIN VE ÇÖZÜN BİZİ DE BURADA YORMAYIN!
Sana diyeceğim bişey kalmadı. Hayırlı Ramazanlar.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
bankaların nasıl bi vade farkı uyguladığını bilseniz aklınız yerinden oynar. karta tek çekimde bile minimum %3 almaya başladı bankalar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,342
Üyeler
141,439
Son üye
Said Özdemir
Top Bottom