Neler Yeni

Sıfırdan açılmış YouTube kanalını büyütme

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ade trg
Merhaba bir oyun kanalı açtım ama 0 izleniyor her gün video atmama rağmen ne yapmam lazım bu konuda bilgisi olan varmı acaba video kapak resimlerini düzgün hazırlıyorum her gün video arıyorum açıklamaları düzgün yazıyorum etiket ekliyorum ama hep 0 hiç gelişmiyor

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Berat fatih
örnk kapak resmi atman mümkün mü
Mesaj otomatik birleştirildi:

0 izlenmeme imkanın yok bu arada youtbe saçma sapan 7 yaşiındakı çocuklar bile 5k izlenme alıyor :DF

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan umutlu
İlgi çekici kapak fotoğrafı, doğru ve ayrıntılı bilgilendirme ve tekrar tekrar izlenebilen bir içerik hepsinin bir videoda olması lazım. Eğer yayıncı gibi bir hedefin varsa şu dönemde herkes primle bir yerlere geliyor zaten

Merhaba bir oyun kanalı açtım ama 0 izleniyor her gün video atmama rağmen ne yapmam lazım bu konuda bilgisi olan varmı acaba video kapak resimlerini düzgün hazırlıyorum her gün video arıyorum açıklamaları düzgün yazıyorum etiket ekliyorum ama hep 0 hiç gelişmiyor
Link atsana bakacağım kanalına

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
2024 yılındayız, belli başlı kişiler haricinde düz oyun videosu attığın zaman izleneceğini düşünmüyorsundur umarım? Yaratıcı şeyler yapanlar bile yükselemiyor, kaldı ki oyun videosundan bahsediyorsun.

2024 yılındayız, belli başlı kişiler haricinde düz oyun videosu attığın zaman izleneceğini düşünmüyorsundur umarım? Yaratıcı şeyler yapanlar bile yükselemiyor, kaldı ki oyun videosundan bahsediyorsun.
Bence yt'de düz video atan değil istikrarlı ve sabırlı olanlar ilerliyor

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,267
Üyeler
141,690