Neler Yeni

Mediamarktan ram alacağım güvenlimi?

efost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Efe
Mediamarktan Ram alacağım kargoda yada ramda sorun çıkarsa napmam gerek?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
Mehmet Aslan
Mediamarktan Ram alacağım kargoda yada ramda sorun çıkarsa napmam gerek?
medaimarkt güvenilir alabilirisiniz ama kargolamalarını beğenmiyorum. Tablet aldığımda tableti dümdüz kutuya koyup göndermişler hiç köpük falan olmadan. Sorun olmaz bence, paketi açmadan ramler ne durumda gözüküyor görürsünüz zaten.

..............

80+ Bronze
mediamarkttan yapacağım alışveriş güvenli mi diye de sormazsın ya yani ne cevap vereyim bilemedim

efost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mediamarkttan yapacağım alışveriş güvenli mi diye de sormazsın ya yani ne cevap vereyim bilemedim
Kargolamasını sordum,stokta olsa gider alırım mağazadan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

medaimarkt güvenilir alabilirisiniz ama kargolamalarını beğenmiyorum. Tablet aldığımda tableti dümdüz kutuya koyup göndermişler hiç köpük falan olmadan. Sorun olmaz bence, paketi açmadan ramler ne durumda gözüküyor görürsünüz zaten.
Ben internetten alacağım fakat ram uyumsuz yada çalışmıyorsa gidip awmden mediamarka girsem iade yaparlarmı,herşeyini versem yoksa illa kargoylamı yollamak gerekiyor öyle durumda?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
Mehmet Aslan
Kargolamasını sordum,stokta olsa gider alırım mağazadan.

Ben internetten alacağım fakat ram uyumsuz yada çalışmıyorsa gidip awmden mediamarka girsem iade yaparlarmı,herşeyini versem yoksa illa kargoylamı yollamak gerekiyor öyle durumda?
hocam muhtemelen depodan gönderiyorlar yani mağazadan almazlar diye düşünüyorum, kargoyla göndermeniz gerekir.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Kargolaması dışında bir sıkıntı yaşamazsınız. Kocaman kutuya küçücük ürünü koyup gönderiyorlar köpük vs olmadan

efost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Efe
Alacağım umarım bir şey olmaz.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
İtopyadan felan almıyon kanka mediamarkt bu, 11 ay önce aldığım kulaklıkta bile hakkımı sonuna kadar savunuyorlar

efost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Efe
İtopyadan felan almıyon kanka mediamarkt bu, 11 ay önce aldığım kulaklıkta bile hakkımı sonuna kadar savunuyorlar
Kargo için sormuştum.

Corsair ram alacağım açıklamasında Üretici Garantisi: 10 Yıl Resmi Üretici Garantili diyor garantilik iş olursa mediamarkamı göndereceğim corsairemi?

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Kargo için sormuştum.

Corsair ram alacağım açıklamasında Üretici Garantisi: 10 Yıl Resmi Üretici Garantili diyor garantilik iş olursa mediamarkamı göndereceğim corsairemi?
Mediamarktın mağazasına gidebilirsiniz veyahut size bir adres veya kargo firması verirler oraya gönderirsiniz, iptal olmadıysa evinizdende alıyorlardı eskiden

Hiç sorun yaşamazsınız, geldiğinde deneyin bir şey olursa zaten iade yada değişim yapıyorlar anında sorgusuz sualsiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Yılmaz
ben aksiyon kamerası almayı düşündüm mediamarkt*tan ama şikayetvar*a bakınca vazgeçtim çok sıkıntı yaşayan olmuş online alışverişte. Dji osmo action 3 bahsettiğim ürün, peşin fiyatına taksit vs eklemişler ama güvenemediğim için almadım.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
ben aksiyon kamerası almayı düşündüm mediamarkt*tan ama şikayetvar*a bakınca vazgeçtim çok sıkıntı yaşayan olmuş online alışverişte. Dji osmo action 3 bahsettiğim ürün, peşin fiyatına taksit vs eklemişler ama güvenemediğim için almadım.
Hocam şaka olduğunu söyleyin lütfen, ona bakılırsa hiçbir yerden almamanız gerekiyor heryerde sıkıntı yaşarsınız, heryerde şikayet var. Belki alacağınız ürünün kronik arızası vardır? Ki öyle bişey olsa bile garantisini uzatırsanız benim gibi sonuncu garanti gününde bile değişim yapıyorlar. Depremde televizyonumuz kırıldı, aramıştım gelip almışlardı ve tamir edip geri getirmişlerdi ama işçiliği bile çok iyiydi ben sıfır sandım ilk başta ama tamir etmişler panelini felan değiştirmişler. (depremden 1 ay sonra felan oluyor bu olay)

Top Bottom