Neler Yeni

LENOVO LEGION R25I-30 5000TL'ye alınır mı?

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Daha dusecegini sanmiyorum alacaksan al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
5000 TL çok onun yerine 27 inç monitör daha mantıklı.ama monitör özelliklerini vs kendi sitesinden araştırdım vesa sertifikalı hareket bulanıklığı azaltma vaaadli.ama şunu da söyliyeeyim eğer yüksek hertz alıyorsan yüksek hertz kullanmak istemenden dolayıdır ve yüksek hertzde zaten bulanıklılık söz konusu değil sana bunun teminatını veririrm ya 4bine düşmesini bekle yada 5k ya 27 inç bir monitör bak bence.çünkü gerçekrten 5k ya değmez o monitör.onun yerine syn hacıgülün incelediği moonster marka monitör 4bin TL ye tam f-p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Dhjilyas
5000 TL çok onun yerine 27 inç monitör daha mantıklı.ama monitör özelliklerini vs kendi sitesinden araştırdım vesa sertifikalı hareket bulanıklığı azaltma vaaadli.ama şunu da söyliyeeyim eğer yüksek hertz alıyorsan yüksek hertz kullanmak istemenden dolayıdır ve yüksek hertzde zaten bulanıklılık söz konusu değil sana bunun teminatını veririrm ya 4bine düşmesini bekle yada 5k ya 27 inç bir monitör bak bence.çünkü gerçekrten 5k ya değmez o monitör.onun yerine syn hacıgülün incelediği moonster marka monitör 4bin TL ye tam f-p

Adamı kaliteden alıp dandik şeye yönlendiriyorsun 27inç en az 2k olmalı 1080p yi piksel lerini görür

ips ve vesa arıyorum ya bu pek benlik değil gibi.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
alınır 4500 e aldım ben de yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum aşırı memnunum renkleri çok iyi ghosting de yok ayarları yapınca malzeme kalitesi de çok iyi ben aldığımda ölü piksel çıkmıştı değişim yaptırdım hemen hepsiburadadan
hocam bazıları ışık sızması çok fazla diyor bu doğru mu? ips olduğu için az miktarda olabilir diye biliyorum fakat bazı konularda çok fazla olduğu belirtilmiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,225
Üyeler
141,416
Son üye
Marul.
Top Bottom