Neler Yeni

Faydalı İndirim Paylaşan Üyelerimize HEDİYEMİZ VAR 🔥

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Değerli arkadaşlar Kasım'da en faydalı indirim paylaşan üyeye hediye vereceğimden bahsetmiştim. @Ckribrahim ve @𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬 arasında çok kaldım karar veremedim ve ikisine de 750 TL hediye çeki verme kararı aldım.

Emeklerine sağlık. @Mehmet Yılmaz 'a ulaşıp hediyenizi alabilirsiniz.

Jon Snow'a karşı tavrım ektedir.

Son düzenleme:

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

YazılımKafa

80+ Silver

The Semih

80+ Silver
Değerli arkadaşlar Kasım'da en faydalı indirim paylaşan üyeye hediye vereceğimden bahsetmiştim. @Ckribrahim ve @𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬 arasında çok kaldım karar veremedim ve ikisine de 750 TL hediye çeki verme kararı aldım.

Emeklerine sağlık.

İbrahim'in Teknopettede indirim konusu açtığını gördüğüm için Jon Snowun hak ettiğini düşünmüştüm, fakat ikisine de vermeniz daha iyi oldu. Bundan sonra herkes indirim konusu açıcak hissediyorum :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
2 ye katla ve bir sonrakine ver 😎

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Abi her yerden yazdım sana forumun cevaplarından da yazıyorum. Satılık olan GTX1650 ekran kartını satın almak istiyorum. @Abdullah Hacıgül

Hocam çok teşekkür ederim halihazırda biraz inatçı biriyim şundan sebep (halihazırda açtığınız konuda her şey detaylı olarak yazılmış fakat aradan epeyce zaman geçtiği için bende neden açıklanmadı diye merak ettim darlamis olabilirim biraz ama sizde hak vereceksinizki epeyce Zaman geçti aradan halihazırda @Ckribrahim'de tebrik ederim

Yoğunluktan açıklamamıs olabilirsiniz ama keşke bunu belirtseydiniz hocam bukadar darlamazdim :)

:blobdance:
:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sevindim; aklımda bir yerlerde haksızlık varmış gibi bir duygu vardı,saklanıyordu

Tebrik ederim
:peepokalp:

İkiside hakediyor hayırlı olsun
Eyw hocam :peepokalp:

Burda epeyce kendimi sorguladım daha önce sadece Nvidia AMD videosunda sizlerle yüzyüze konuştum harici konuşmadım o konuşmada baya naif bir insadiniz fakat bu yorumda ne yaptimda böyle tepki aldım düşünmedim değil 🫠 haklıyım ve bunu dile getiriyorum ama karşılığı ise taciz :)

IMG_20240209_173818.jpg

Benimde karşı tavrım sizlere ektedir @Abdullah Hacıgül 😀

Halihazırda bana destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum hepiniz cansiniz (toxic insanlar hariç)

Son düzenleme:
Top Bottom