T

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• T
      T.F., Laptop Önerileri kategorisinde Mimarlık çizim için Laptop Öneri başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar 35k ile 45k arası bı bütçeye sahibim kullanılacak programlar 3dmax Lumion Archicad Rhino / grasshopper Revit Twinmotion Sketchup Illustrator...
    • T
      T.F., Binomo kullanmış olan var mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bro zamanı ayarlayabiliyon ister 1dk lık ister 10 dklık işlem aç kriptoda 5sn lık işlem bile var binomo dediğin şey zaten kaldıraç ne kumarından...
    • T
      T.F., Binomo kullanmış olan var mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Binomoyu bügün kullanmaya başladım bu bir kumar değil herkes parasını yatırıp otomatikman para artsın istiyor ben dolar ve Euro üzerine işlem açıyorum ve...
    • T
      T.F., Termal macun pump put olmayan başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Buna çok iyi deniyor CPU ve gpu için olan bişey normal termal pad değil bende başka forumda gördüm yorumlarıda çok iyi 1708191457 Aklıma takılan şey 25*35...
    • T
      T.F., Soğutma/OC/Modifiye kategorisinde Termal macun pump put olmayan başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar termal macun alıcağım honeywell in laptop için hem gpu hemde CPU için kullanan herkes çok iyi diyor 25*35 olan boyutlar hem gpu yu hemde CPU yu...
      • Screenshot_20240217-201931.jpg
    • T
      T.F., Sıvı metal uygulayacağım help başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ya bu işlemci ile anakrtın etrafını kapton bant ile kaplayacağım birde işlemcijin etrafındaki iletken yerleri (ismini unuttum) iletken olmayan şeffaf oje...
    • T
      T.F., Soğutma/OC/Modifiye kategorisinde Sıvı metal uygulayacağım help başlıklı bir konu açtı.
      Beyler laptop a sıvı metal uygulayacağım bu konularda acemi değilim riskleri biliyorum sadece laptopun soğutucu bloğunun materyalini anlamadım internette...
      • Screenshot_20240215-215701.jpg
    • T
      T.F., 50K Macbook önerisi. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ayrıca öğrenci indirimi 10 bin TL yi geçmeyen ve türkiyede üretilen cihazlar için
    • T
      Dostum zaten ikinci el al demiyorum sarı eiteden sıfır al yazdım garantili
    • T
      Tavsiyem sarı siteden kutusu açılmamış sıfır garantili m2 15 inch 240 GB SSD 8 GM ram li olanı al ve 8 GB daha ram ekleyip SSD yi değistir bence en...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,309
Üyeler
140,980
Son üye