Neler Yeni

Macbook air M2 35149 TL M3 39.234 TL

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
Mediamarktta bugün sabah 8 e kadar indirim var yararlanmak isteyen arkadaşlar yararlansın m2 ile m3 arasında kaldım arada 4k var diye m3 almayı düşünüyorum yorumunuz nedir

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
atif kekç
yanlış bilmiyorsam m2 ile m3 arasında çok bir fark yok ,asıl fark pro ve max modellerinde

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,523
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bu videodan fikir alıp karar verin bence

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
yanlış bilmiyorsam m2 ile m3 arasında çok bir fark yok ,asıl fark pro ve max modellerinde
Maxte fark çok. Proların farkı yok gibi ora sıkıntı biraz, düz modeller arasında da iş görür bir fark var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mediamarktta bugün sabah 8 e kadar indirim var yararlanmak isteyen arkadaşlar yararlansın m2 ile m3 arasında kaldım arada 4k var diye m3 almayı düşünüyorum yorumunuz nedir
16GB RAMli cihaz al 8GB bakma. Mesela M3 fiyatına 16GB M2 alabiliyorsan onu al.

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
atif kekç
Maxte fark çok. Proların farkı yok gibi ora sıkıntı biraz, düz modeller arasında da iş görür bir fark var.

yok zaten m2 pro ve max ile m3 pro ve max arasında fark var demek istedim

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

aslında genel kullanımım tamamen şu şekilde olacak instagram hesaplarım için içerik üretiyorum çok basit 1dk lık videolar edit yok denecek kadar az capcut kullanıyorum birde shopify mağazalarımı yöneteceğim yazın sonuna kadar idare etsin en az zararla satıp proya geçmeyi düşünüyorum yada memnun kalırsam satmam dediğim şekilde kullanacağım sadece

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
aslında genel kullanımım tamamen şu şekilde olacak instagram hesaplarım için içerik üretiyorum çok basit 1dk lık videolar edit yok denecek kadar az capcut kullanıyorum birde shopify mağazalarımı yöneteceğim yazın sonuna kadar idare etsin en az zararla satıp proya geçmeyi düşünüyorum yada memnun kalırsam satmam dediğim şekilde kullanacağım sadece
O kullanım için Proya zaten ihtiyaç yok Airler yeter ama 8GB arada yetersiz kalabilir. Satmam kullanırım dersen 16GB M2 Air al. Kısa süre kullanıp en az zararla satma odaklı alıyorsan M3 Air 8GB o fiyata alınabilir, fiyat farkına değer.

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet bazı durumlarda yetmeyebilir fakat m2 8gb ile 16gb arasında 10k fiyat farkı var evet gerekli ama bu fiyat farkını vermek biraz enayilik gibi geliyor

şuan tek düşüncem satarsam en az hangisinde zarar ederim en az hangisinde zarar edeceksem onu alacağım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
evet bazı durumlarda yetmeyebilir fakat m2 8gb ile 16gb arasında 10k fiyat farkı var evet gerekli ama bu fiyat farkını vermek biraz enayilik gibi geliyor

şuan tek düşüncem satarsam en az hangisinde zarar ederim en az hangisinde zarar edeceksem onu alacağım
M3 diyorum ben. M2 yi daha ucuz fiyatlara alanlar var sonuçta ve piyasası M3 den düşük olacaktır. 4 bin az bir fark alıyorsan M3 al o ikisi arasından 😀

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
M3 diyorum ben. M2 yi daha ucuz fiyatlara alanlar var sonuçta ve piyasası M3 den düşük olacaktır. 4 bin az bir fark alıyorsan M3 al o ikisi arasından 😀
mediamarkt internet sitesinden m3 alacağım şimdi ilk defa mac deneyeceğim eğer memnun kalmazsam kutusu açık kullanılmış bir şekilde iade edebiliyor muyum 14 gün içinde

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
mediamarkt internet sitesinden m3 alacağım şimdi ilk defa mac deneyeceğim eğer memnun kalmazsam kutusu açık kullanılmış bir şekilde iade edebiliyor muyum 14 gün içinde
Kutusu açılınca üründe kusur yoksa iade almazlar. Oyunla işin yoksa MacOSi seveceğini düşünüyorum şahsen, ben de Macbook kullanıcısıyım Windowsa göre çok rahat geliyor bana.

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
Kutusu açılınca üründe kusur yoksa iade almazlar. Oyunla işin yoksa MacOSi seveceğini düşünüyorum şahsen, ben de Macbook kullanıcısıyım Windowsa göre çok rahat geliyor bana.
müşteri hizmetlerini aradım internetten aldığımda hasar olmadığı sürece iade oluyormuş şuan şansa da sitede sıkıntı var sipariş veremedim bekliyorum bakalım teşekkür ediyorum

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
icardi
satma düşüncesi varsa m1 air baz model çek geç. hala çok yeterli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular