Neler Yeni

Redmi 10 2022 alınır mı ?

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Doruk Timur
Bütçe
7000
Arkadaşlar merhaba dün kardeşimin telefonumu kırdım evde büyük savaş döndü :/
Neyse kardeşim redmi 10 2022 istiyor neymiş arkadaşında da varmış çok beğenmiş benim bazı sevmediğim özellikleri oldu g88 gibi ya da o kocaman ekranı kaplıyan siyah yerleri kamerası vs vs daha bu çocuk 14 yaşında iyi bir telefon alsam büyük bir ihtimal kıracak tekrar sizce redmi 10 2022 alayım mı yoksa farklı bir telefon önerir misiniz. Lütfen cevabınızı ilk önce neden almalıyım/almamalıyım sonra önerdiğiniz telefonu söylerseniz sevinirim teşekkürler ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse kardeşim redmi 10 2022 istiyor neymiş arkadaşında da varmış çok beğenmiş benim bazı sevmediğim özellikleri oldu g88 gibi ya da o kocaman ekranı kaplıyan siyah yerleri kamerası vs vs daha bu çocuk 14 yaşında iyi bir telefon alsam büyük bir ihtimal kıracak tekrar sizce redmi 10 2022 alayım mı yoksa farklı bir telefon önerir misiniz. Lütfen cevabınızı ilk önce neden almalıyım/almamalıyım sonra önerdiğiniz telefonu söylerseniz sevinirim teşekkürler ederim
Eski telefonu Samsung a32 idi Samsung istemiyor...

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski telefonu Samsung a32 idi Samsung istemiyor...
Alma bende var önermiyorum gm22pro al çok daha iyi

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Evet mantıklı ama ekranı 60hz istemiyor canım cananım geri zekalı kardeşim en az 90 Hz olsa
Bende donuyor ara sıra 2 tane var bende aynı telden çok memnun değilim gm22pro nun işlemcisi çok daha güçlü

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende donuyor ara sıra 2 tane var bende aynı telden çok memnun değilim gm22pro nun işlemcisi çok daha güçlü
Evet g95 çok daha güçlü ama işte 90hz sınırlaması koydu almasam vallahi evden atılırım redmi 10 2022 de çok kötü geldi gözüme karar veremiyorum ya alıcam vericem eline işte poco X6 ya da pro falan o zaman da ben sıkıntıya giricem daha 3 gün önce ALCATEL go 1 den iPhone xr a geçtim

berelp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
Hocam kusura bakmayın da kardeşiniz teknoloji özürlüsü falan mı? Samsung alın geçin diğer telefonlar çöp.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun herkese

TheSefisa

80+
Dahası