Neler Yeni

Forza Horizon 5'e 500₺ Verilir mi?

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
ahmet okan
Son 2 oyuna bakılırsa Eylül-Kasım gibi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben klavye ile bile zevk alan biriyim, gamepad veya direksiyon seti ile daha neler olur siz düşünün manasında demek istemiştim
hocam peki bu 110 gb forzanın 4 indirsem ne farkı var

4 sararmı

YazılımKafa

80+ Silver
Son 2 oyuna bakılırsa Eylül-Kasım gibi düşünüyorum.

Ben klavye ile bile zevk alan biriyim, gamepad veya direksiyon seti ile daha neler olur siz düşünün manasında demek istemiştim
O zaman senin aracılığınla genel yazayım. Oyunu oynayacaklara mümkünse gamepad ile oynamalarını öneririm. Ek olarak dualsense i olanlar dualsense x uygulaması ile ayarlamalar yaparak triggerları özelleştirip çok daha güzel yapabilir

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Verilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,865
İsim
Emir Yusuf
maşallah hocam harbi oynamışsınız oyunu hadi inş severim oyunu peki bu oyunda görev vs varmı yoksa serbest sürüşmü
Hocam oyunda bir sürü görev ve hikayecikler bulunuyor. Ancak bunları bitirmiş biri olarak bile serbest sürüş yaparken bile keyif alıyorsunuz. Oyundaki drift kamera açılar vs. çok iyi bir sürüş sağlıyor. Kamera güncellemesiyle sürekli wallpaperlık fotoğraflar çekip masaüstü wallpaperımı değiştiriyorum. Çok yönlü bir oyun. Çevrimiçi kısmında bir sürü mod bulunuyor.

4 sararmı
4 asla önermem hocam.

YazılımKafa

80+ Silver

4 sararmı
Haritası farklı, oyuncu sayısı daha az. Ufak tefek farklar var ama çok dert değil bence. 4 te alınabilir

Hocam oyunda bir sürü görev ve hikayecikler bulunuyor. Ancak bunları bitirmiş biri olarak bile serbest sürüş yaparken bile keyif alıyorsunuz. Oyundaki drift kamera açılar vs. çok iyi bir sürüş sağlıyor. Kamera güncellemesiyle sürekli wallpaperlık fotoğraflar çekip masaüstü wallpaperımı değiştiriyorum. Çok yönlü bir oyun. Çevrimiçi kısmında bir sürü mod bulunuyor.

4 asla önermem hocam.
4 niye önermedin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,865
İsim
Emir Yusuf
Haritası farklı, oyuncu sayısı daha az. Ufak tefek farklar var ama çok dert değil bence. 4 te alınabilir

4 niye önermedin
Hocam oyun içi fizikler ile ilgili 5'te çok fazla güncelleme getirdiler. Ayrıca gerçekçilik manasında harita ve içerikler çok daha fazla. Ben eskiden 4 de oynadım. Sonra 5'e geçtiğimde 4'ün yüzüne bakmaz oldum. 5 varken asla 4 almazdım ben. İnan bana oynarsan anlarsın

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam oyun içi fizikler ile ilgili 5'te çok fazla güncelleme getirdiler. Ayrıca gerçekçilik manasında harita ve içerikler çok daha fazla. Ben eskiden 4 de oynadım. Sonra 5'e geçtiğimde 4'ün yüzüne bakmaz oldum. 5 varken asla 4 almazdım ben. İnan bana oynarsan anlarsın
O yönden doğru. Şöyle diyelim 5 alabiliyorsan 4 ün yüzüne bakılmaz ama bütçe azsa 4 alınır.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Ömer Aslan
Araba oyunu sevıyorsan verılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir Sefa
Forza 4 ü de oynadım 5 i de oynadım 4 ten 5 e geçince aman Allahım neler yapmışlar dedirtecek bir fark yoktu grafiksel olarak bi tık daha iyi haritası biraz da büyüktü. İkisi de çok güzel oyunlar, 4 ü 65 TL ye almıştım ve gerçekten çok eğlendim ama 500 TL ye 5 varken 300 TL ye 4 alınmaz bence.

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Dostlar daha önceden 1 seneye yakın ben bunu game pass ile oynadım ve oyunu bitirdim çoğunlukla. Ancak araba sürmekten ve bu oyunu oynamaktan zevk alan biriyim. Game Pass 150₺olunca iptal etmiştim. Şimdi save'im de var diye tekrar alasım var ancak kararsızım. Yeni oyunu bu sene içinde gelecek diyorlar. Yine de 500₺ verilir mi yoksa yazık mı olur
Alıntıyı görüntüle
Elbette verilir. Oyunu seviyorsanız 6 çıksa ne yazar.
3,4,5'e sahibim ve hala Forza Horizon 4 oynuyorum. Şahsen 4'ün atmosferini, yollarını daha çok beğeniyorum. 5'te dağda taşta, çölde geziyoruz resmen :D

Top Bottom