Neler Yeni

Rx 580 marka onerisi

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Semi kaan Çakır
2k da rocket league gibi bir oyunda 80 fps alması normal driversiz 190 felan görmem saçma onu diyorum normal bir absürtlük yok cidden istersen ddu ile kaldır dene baya fark ediyor bende driversiz kunlanmak
driver ile 1080p de 300 lere dayanıyordu benim fps , senin kart normal değil. şuan elimde 5600xt var bunda da öyle bir durum yok. driver kurmadan ekran zaten düşük çözünürlük oluyor ve kartı tanımıyor sistem , muhtemelen windowsun kurduğu ile senin kurduğun çakışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ömer şevik
driver ile 1080p de 300 lere dayanıyordu benim fps , senin kart normal değil. şuan elimde 5600xt var bunda da öyle bir durum yok. driver kurmadan ekran zaten düşük çözünürlük oluyor ve kartı tanımıyor sistem , muhtemelen windowsun kurduğu ile senin kurduğun çakışıyor
Win 11 kunlanıyorum kontrol etim şimdi baktım driver yok driver varmı diye baktım driver boosterden ben mi kaçırıyorum diye (driver booster asla öneriyorum) baktım ordafa eksik rx570 driver yazıyor kurmak için günceleyine basın diyor windows 10 da yaşadım bu dorunu win 11 dede sanırım benim ekran kartı sorunlu itopyadan topladım sistemi ilk geldiğinde çalışmıyordu garantiye gönderdik kunlancı hatası dendi geri gönderdiker ekran kartıs çalışıyordu sistem ben ekran kartının 6 pin güç bağlatısını yeni kasadan aldım eski kasaya taktım kartı intel core 2 duo vardı çok iyi hatırlıyorum q8300 dü öyle iki restart atım kart düzeldi sonra geri taktım kasaya kartı çalıştı saçma sapan şeyler denedim oldu yani ekran kartı düzeldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denediğim sistemde anakart olarak gigbayt markaydı intel core 2 duo takılı olan ddr2 8 gb ram vardı öyle denedim ilşte win7 de denedim vs çalıştı sonra geri taktım kasaya driveri ddu ile kaldırdım pc hızlandı vs oyunlarda fps artı dirveri kurunca fps füşüyor kaldırınca artıyor vs böyle böyle denedim 6 ay pc vs arada 1 gün 2 gün deniyordum yılda öyle öyle en doğru şekilde kunlanma yöntemini buldum böyle kunlanıyorum artık ama doğruyu söylemek gerekirse ekran kartı ölüyor artık yetmiyor

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Beyler idarelik 3. 4 aylıgına rx 580 e gecemeyi dusunuyorum ama duyduguma gore wattman hatası varmıs belli basli modellerde öneriniz hangi marka olur yada hangi markalarda wattman hatası mevcut 2. El alicagimda
Sapphire'den şaşma :) özellikle 500 serisinde en başarılısı.
Ama dikkat etmelisin bu kartların büyük çoğunluğu mining çıkması ve ağır OC yüklerine maruz kalarak aralıksız çalışmış kartlar. İyice kontrol ettiğinden emin ol.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer
Beyler idarelik 3. 4 aylıgına rx 580 e gecemeyi dusunuyorum ama duyduguma gore wattman hatası varmıs belli basli modellerde öneriniz hangi marka olur yada hangi markalarda wattman hatası mevcut 2. El alicagimda
Allahın belası kart beni bitirdi öldüm öldüm dirildim asrock phantom gaming rx580 8gb oc modelini kullanıyordum böyle bi fan sesi böyle bi ısınma böyle bi rezalet görmedim kesinlikle nvdia düşünebilirsin eski kartlarda

Bunnto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak ÇOLMABEY
Merhaba herkese hayırlı bayramlar bende zamanında asus rx580 4gb dual kullanıyordum sürekli wattman sorunu ile karşılaşıyorum oyun oynayamak işkenceydi bazı oyunlarda undervolt yaparak oynaya biliyordum ama her oyunda degil kartta ısınma sorunuda vardı 80-85 derecelere çıkabiliyordu bu arada vatan bilgisayardan sıfır sistem olarak almıştım kartı servise göndermeme rağmen kartta bir problem yok diyip geri göndermişlerdi tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim bence riske girmeyin 500 serisi ile tabi birazda şans işi sanırım çünkü sorun yaşamayan arkadaşlarda var tabi yine sizin kararınız tekrardan hayırlı bayram hayırlı akşamlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Rwonz
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
MamiTheHL1
elimde MSİ GAMİNG X RX 480 8GB ve 4GB model var ilgileniyorsan ucuza satabilirim. rx serisinde en serin kartlar msi gaming x oluyor. ve rx 580 8gb sapphire special edition modelide var şu ana kadar hiç sıkıntıda yaşamadık fakat o kart kullanılmakta. rx 400 ve 500 serisi arasında performans farkı yok. rx 470 oc ile 580 performansını yakalayabilmekte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kaan-efe
Hepsinde oluyor. Uzun bir süre Rog Strix Rx 590 kullandım. Her gün wattman yaşadım. O iş biraz şans, bazen Sapphire yapmazken Rog Strix yapabiliyor.

Memati132

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metehan
Kral bende kullanıyorum gigabyte baya iyi bence asus gigabyte msi dan şaşma

Top Bottom