Neler Yeni

Yardım Ekran Kartında Yanan Kırmızı Işık

Mergen

80+ Bronze
Dün birden monitörün görüntüsü gitti ve ekran kartında kırmızı ışık yanmaya başladı. Pc çalışıyor arkadan sesler geliyor fakat görüntü yok. Fişi çekip yeniden başlattığımda da ekran kartı driver ı felan silinmiş oluyor haliyle de 60hz olarak görüyorum. 2 gündür birkaç saatte bir tekrar ediyor. Sebebi ne olabilir sizce yardım ederseniz iyi olur.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Güç yetersizliğinden oluyor genelde. Ekran kartı güç kablosunu çıkarıp tekrar tak düzelir muhtemelen.

Mergen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç yetersizliğinden oluyor genelde. Ekran kartı güç kablosunu çıkarıp tekrar tak düzelir muhtemelen.
Çıkardım taktim kabloları bakalim nolacak.. cevap için teşekkürler

Reav

80+ Silver
Dün birden monitörün görüntüsü gitti ve ekran kartında kırmızı ışık yanmaya başladı. Pc çalışıyor arkadan sesler geliyor fakat görüntü yok. Fişi çekip yeniden başlattığımda da ekran kartı driver ı felan silinmiş oluyor haliyle de 60hz olarak görüyorum. 2 gündür birkaç saatte bir tekrar ediyor. Sebebi ne olabilir sizce yardım ederseniz iyi olur.
Kartınızın modeli nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ömer şevik
6 pin güç bağlantısı çıkmıştır psudan gelen her gangi bir pcl 6 pin güç bağlantısını takın düzgün birşekilde bastırın düzelir beyaz ışık yandıysa takıldı anlamına geliyor kolay gelsin

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Hocam belki kablolarda bi sıkıntı olabilir kabloları takarken bükmemeyi deneyin bi

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Top Bottom