Neler Yeni

Nintendo Switch - Oyun İndirme Sitesi

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
Selamlar yaklaşık 10 gün önce kendime kırılmış nintendo aldım. Sorunsuz kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak oyun indirme çok sorunlu 2 tane site kullanıyorum (nsw2u ve romslab.com) Bazen o kadar sorun çıkarıyor ki reklamlardan indirme yapamıyorum.
İstediklerim:
1-
Bunun için bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz siteler var mı?
2- Ayrıca türkçe yama olarak mı yapılmaktan yoksa oyun indirirken türkçe olarak mı indirmem gerekiyor?
3- Joy-con ile ok atma oyunu var mı ben bulamadım.

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nintende kullanan kimse yok mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdinc Sent
İlgilendiği Kategoriler
Nintendo
Merhaba, kırılmış nintendodan kastın çipli mi ? Tinfoil nro yüklü ise zaten aklının alamayacağı kadar oyun mevcut.
Türkçe yamaya gelince mevcut bir iki site var oradan indirip content klasörüne atıyoruz oyun tükçeleşiyor

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
Merhaba, kırılmış nintendodan kastın çipli mi ? Tinfoil nro yüklü ise zaten aklının alamayacağı kadar oyun mevcut.
Türkçe yamaya gelince mevcut bir iki site var oradan indirip content klasörüne atıyoruz oyun tükçeleşiyor
Evet kırılmış, türkçe siteleri paylaşabikir misiniz? Birde tinfoil yüklü ancak bir servise bağlamak gerekiyor sanırım, bende görünmüyor oyunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdinc Sent
İlgilendiği Kategoriler
Nintendo
Discord kullanıyor musun https://discord.com/invite/MwxTGgNk adrese gellirsen destek olmaya çalışalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kırılmış, türkçe siteleri paylaşabikir misiniz? Birde tinfoil yüklü ancak bir servise bağlamak gerekiyor sanırım, bende görünmüyor oyunlar.
Yada dm den ulaşırmısın oradan destek olalım tinfoil ile herşeyi yükleyebilirsin sunucuyu aktif hale getirmen gerekiyor oda 2 dk iş

Son düzenleme:

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
Top Bottom