Neler Yeni

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Fettah Altuntaş
Ne gibi bir yanlışlığı var? Bu forum sadece faydalanmak için kullanırsa herkes kim bilgi veya yardim saglicak?
Güzel kardeşim, can kardeşim..
Bu sistem nasıl ilerliyor ben sana anlatayım..
Aldığın herhangi bir ürünün faturasını hemen hemen şöyle kesiyorlar..
'15€ değerindeki bir hediye'
Tıraş sabunu traş fırçası v.s v.s sallıyorum.

Buna göre de bir vergi çıkıyor ortalama 110 TL civarı.
Bak şimdi süperzeka arkadaşım sen bunu paylaşınca..
Sallıyorum anlık bir çok kişi sipariş geçti ve faturasının düşük gösterilmesini istedi. Adamlar haliyle öyle yaptı.
Olası bir gümrük çalışanıda neymiş kardeşim bu hediyeyi gösteren nedir bu klavye diye Google da kısa bir şekilde arattığında kuvvetle muhtemel bu konu veyahutta başka benzer bir yazı karşısına çıkıyor (tecrübeyle sabit)

Yani hakira zeka kardeşim adam köfteyi çakınca sen birdaha ordan ürün aldığın zaman veya başkası aldığı zaman hayvan gibi vergiyle karşılaşıyorsun.

Traşkeyfi diye bir forum var. Biz klasik severlerin buluştuğu harika bir ortam. Aynı şekil böyle bir konudan patlamıştık. Dediklerim oldu ve defalarca.

YOURSHAVİNG, MAGGARD RAZORS, G&F, FRANK SHAVİNG vs. vs.

Artık yukarıdaki saydığım sitelerden malesef faturayı düşük gösteremiyoruz..

Hatta YOURSHAVİNGin sahibi Joe nin bununla ilgili bir maili var biz traşseverlere.
Bu konuya ilişkin.

Şimdi şahane zeka arkadaşım bana şunu diyeceksin.
Kim uğraşır onla, kim dikkat eder, saçmalıyorsun..
Falan.
Öyle bir dikkat ediliyor ki feleğin şaşıyor bir anda kol gibi vergiyi görünce.

Şimdi birdaha düşün.
Hatta bir moderatörden falan rica et konunu silsinler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alper türkel
wooting 60HE+ ya da herhangi bir hot swap özellikli keyboard , gatheron jade magnetic switch ve lekker switch ile karışık sorunsuz kullanılırmı

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Talat
Kardeşim senin kalite anlayışın bilek desteği seninle gerçekten bunun tartışmasını bile yapmam. Ayrıca olduğun asus rog klavyenin aynı özelliklerini taşıyan custom klavye asus'un yarı fiyatı. Kendinle çelişme.
Kardeşim ne dersen de övülecek abartılacak bi yanı yok okadar şu 300 liralık şeye 600-800 TL veriyorsunuz onu diyorum tüm o özellilleri zamanında 180 TL ye aldığım klavyede yapıyordu..

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Kardeşim ne dersen de övülecek abartılacak bi yanı yok okadar şu 300 liralık şeye 600-800 TL veriyorsunuz onu diyorum tüm o özellilleri zamanında 180 TL ye aldığım klavyede yapıyordu..
Söylesene 3 kat ses yalıtımlı, n-key rollover destekli, 2.4ghz, bt5.0 ve kablolu 3000mah bataryalı hangi 180 liralık klavye varmış. Gerçekten bi insanın aklı selim olacak ki onunla mantıklı şekilde tartış. Asıl gelip buraya asus'u övüp sırf marka parası ödeyen sen kazıklanmışsın. O klavyenin özelliğini taşıyan custom klavye ürün yarı fiyatı diyorum gelmişsin 300 liralık şeye 800 verdiniz diyorsun. Asıl 3k ya alabileceğin şeylere 6k veren sensin. Neyin kafası bu yani. Birde bilir kişilik taslıyor :D

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Talat
Söylesene 3 kat ses yalıtımlı, n-key rollover destekli, 2.4ghz, bt5.0 ve kablolu 3000mah bataryalı hangi 180 liralık klavye varmış. Gerçekten bi insanın aklı selim olacak ki onunla mantıklı şekilde tartış. Asıl gelip buraya asus'u övüp sırf marka parası ödeyen sen kazıklanmışsın. O klavyenin özelliğini taşıyan custom klavye ürün yarı fiyatı diyorum gelmişsin 300 liralık şeye 800 verdiniz diyorsun. Asıl 3k ya alabileceğin şeylere 6k veren sensin. Neyin kafası bu yani. Birde bilir kişilik taslıyor
aferin özelliklerini iyi ezberlemişşin marka fanboyu seni ayrıca 6k verdiğimi kim söyledi 6k degıl bir klavyeye 1k bile vermem. :D

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Uygunsuz Dil
aferin özelliklerini iyi ezberlemişşin marka fanboyu seni ayrıca 6k verdiğimi kim söyledi 6k degıl bir klavyeye 1k bile vermem. :D
Yav beyinsiz bi üst mesajda "tüm o özellikleri zamanında 180 TL ye aldım diyorsun" ben cevabını verince iyi ezberlemişsin diyorsun. Bu ozelliklerde hangi klavye zamanında 180 TL ye satılmış az biraz omurga sahibi isen kanıtla. Veya boş yaptığını kabul et. Bilek desteği yok o para verilmez diyor onu bile özellikten sayıyor ama ben sayınca iyi ezberlemişsin diyor. Nato kafa nato mermer.

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Talat
Uygunsuz Dil
Yav beyinsiz bi üst mesajda "tüm o özellikleri zamanında 180 TL ye aldım diyorsun" ben cevabını verince iyi ezberlemişsin diyorsun. Bu ozelliklerde hangi klavye zamanında 180 TL ye satılmış az biraz omurga sahibi isen kanıtla. Veya boş yaptığını kabul et. Bilek desteği yok o para verilmez diyor onu bile özellikten sayıyor ama ben sayınca iyi ezberlemişsin diyor. Nato kafa nato mermer.
Geri zekalı embesilin tekisin sen varya özellik diye soyleydigin şeylere bak ses yalitimmis yok BT varmış yok 3000 mha miş çok lazımmış gibi çok avantaj sağlıyor Muş gibi klavyeyi bana övüyor tek avantaji mekanik olması o kadar buna verdiğin parayı normal bir klavyeye ver en az 3 yıl kullanırsın zaten.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Geri zekalı embesilin tekisin sen varya özellik diye soyleydigin şeylere bak ses yalitimmis yok BT varmış yok 3000 mha miş çok lazımmış gibi çok avantaj sağlıyor Muş gibi klavyeyi bana övüyor tek avantaji mekanik olması o kadar buna verdiğin parayı normal bir klavyeye ver en az 3 yıl kullanırsın zaten.
Yok ben seni anladım beynin pril kadar tertemiz. Çuufff çufff tren gidiyor hadi bin içine.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Senide ben anladım PC basinda kala kala beyin bayan küçülmüş senin hayatında basarilar
Önce yazı yazmayı öğren Afrika'lı kabile reisi ile sohbet etsem dedikleri daha anlaşılır gelir. Bu nasıl bi yazı tövbe yarabbi :D

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Talat
Önce yazı yazmayı öğren Afrika'lı kabile reisi ile sohbet etsem dedikleri daha anlaşılır gelir. Bu nasıl bi yazı tövbe yarabbi :D
Ahahahha konuyu başka yere çekme velet Boşuna demiyorum ben beyin yoksunu beyin o kadar küçülmüş ki algı yetisini kaybetmiş resmen

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Ahahahha konuyu başka yere çekme velet Boşuna demiyorum ben beyin yoksunu beyin o kadar küçülmüş ki algı yetisini kaybetmiş resmen
Kimliğini özelden at bende atacağım bakalım kim veled. İki gram aklınla ahkam kesip komik duruma düşürme kendini bi abi tavsiyesi. İyice forum anaokuluna dönmüş aklınız yok fikriniz var. Hakkında zerre bilgin olmayan şeyler hakkında biliyor gibi konuşuyorsun birde.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,252
İsim
Recep Can Boyacı
Klavyem geldi benimde ben bu kadar ağır bir klavye görmedim araba geçse bir şey olmaz o derece. :D @freygasm

Ekler

• 20240419_201722.jpg
    20240419_201722.jpg
    3 MB · Hit: 18
  • 20240419_201541.jpg
    20240419_201541.jpg
    2.9 MB · Hit: 18
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,615