Neler Yeni

Kulaklık ve Hoparlörden aynı anda ses geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
Steelseries Nova 1 Multi System kulaklık kullanıyorum daha önce bu sorun yoktu arka jakta mikrofon ve kulaklığım takılı ön panelde ise hoparlör takılı ama aynı anda ikisindende ses geliyor. Steelseries sonar yazılımıda kullanıyorum . Aşşadakilerden hangisini seçersem seçeyim değişmiyor. Windows 10 pro kullanıyorum.
Görselde burda

Ekler

• ses 2.jpg
    ses 2.jpg
    30.2 KB · Hit: 11
  • ses.jpg
    ses.jpg
    33.2 KB · Hit: 6
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hâla sorun devam ediyor

Aykut D.

80+ Gold
Steelseries Nova 1 Multi System kulaklık kullanıyorum daha önce bu sorun yoktu arka jakta mikrofon ve kulaklığım takılı ön panelde ise hoparlör takılı ama aynı anda ikisindende ses geliyor. Steelseries sonar yazılımıda kullanıyorum . Aşşadakilerden hangisini seçersem seçeyim değişmiyor. Windows 10 pro kullanıyorum.
Görselde burda
aı noıse bug olabiliyor özelliği kapatım tekrar denermsin dostum .

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Realtech console panelden ayarlar kısmından her jackı ayrı olarak gör gibi bişey vardı onu değiştirip deneyebilirsin.

Son düzenleme:

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Berat fatih
Görselde burda
tümünü kapat teker teker aç hangis sorun oluyorsa onu off bırak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,363
Üyeler
141,440
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom