Neler Yeni

KİCK HOST NASIL KAPATILIR ?

Lumbuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Bir yayını izlerken gece yarısı uyuya kaldığımda yayıncı, yayını kapatırken host atıyor bir başkasına. O kanaldan bu kanala gidiyoruz biz uyurken. Her yayından gelen ses seviyesi de aynı değil. Gecenin bir yarısı birinin böğürmesiyle uyanıyorum. Bazılarından gelen normal konuşma sesi bile çok yüksek. Nasıl kapatırız bunu eklenti falan bir şey var mı ?

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
Bir yayını izlerken gece yarısı uyuya kaldığımda yayıncı, yayını kapatırken host atıyor bir başkasına. O kanaldan bu kanala gidiyoruz biz uyurken. Her yayından gelen ses seviyesi de aynı değil. Gecenin bir yarısı birinin böğürmesiyle uyanıyorum. Bazılarından gelen normal konuşma sesi bile çok yüksek. Nasıl kapatırız bunu eklenti falan bir şey var mı ?
izleme kanka uyurken çözümü basit

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
(kickin tv uyg olmadigindan pcde izledigini varsayarak) bilgisayari zamanlı kapatmaya ayarlayabilirsin

Lumbuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
(kickin tv uyg olmadigindan pcde izledigini varsayarak) bilgisayari zamanlı kapatmaya ayarlayabilirsin
Evet haklısın ama belirtmeyi unuttum. Arka planda bazı otomasyon uygulamaları çalışıyor. Yani bilgisayarı kapatmamam lazım. Ama tarayıcıyı zaman ayarlı kapatmanın bir yolu varsa olur mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar hallettim. Konuya sonradan gelip bakan olursa Chrome uzantı mağazasından aşağıdaki uzantının ismini yazarak yükleyebilir.

KCIK - kick.com plus better

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,346
Üyeler
141,440
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom