Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyuncu Koltuğu Olarak Ne Almaliyim?

TheUrge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali
exvega andromeda 2024e bi bak 400tl sepet indirimi var şu an koltuk büyük geniş bir de ekstra visco süngerli alabilirsin

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,902
İsim
Chloe Grace Moretz
hawk fame aldım 2 gün önce geldim cok rahat suanlık memnunum fab v4 den gectim

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
reis hawk güzeldir ama fab önermem future black al bütcen el veriyorsa.
ben future black alıcam şu fab daki bel yastığı, şu mesajı yazarken bile koltuğun arasında sıkışmış duruyor.
Aynısı YouTubedaki taktiği denedin mi hocam o biraz daha kullanışlı yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fab v4 siparişi verdim o derece mi kötü acaba ona göre iade edeyim kargolanmadan.Yastigin araya sıkışması çok dert bir konu değil bence
Değil hocam ben 5-6 saat oturuyorum kumaş olduğu için hiç sıkıntı çıkarmıyor bakımın düzgün yaparsan gayet iyi kullanırsın ben üşengeçlimiğden yapmıyorum bayadır gıcırtılar gelmeye başladı çok yaslanınca ama yağlayınca %90 geçer

hawk fab v6 mı ne kullanıyorum 1.5 yıl oldu çok rahatım en ufak defom yok (kedim pençelerini vs. geçirmesine rağmen.) zamanında deli gibi araştırmıştım xdrive ve hawk'ı fakat hawk daha modern hem oyuncu + hem konfor alanında 1 tık daha önde benim fikrim. hawk al üzmez hocam. (kurması 2 saat sürmüştü :( )
Hocam o delikleri kör bir insan mı açıyor ben anlamadım delik uzayda kumaşı yırtıkları yer güneşde

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,902
İsim
Chloe Grace Moretz
Fab v4 siparişi verdim o derece mi kötü acaba ona göre iade edeyim kargolanmadan.Yastigin araya sıkışması çok dert bir konu değil bence
hawk fab v4 kötü değil fame serisi daha yeni daha rahat gözüktügü icin aldım öyle çok dert bir konu değil

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi

Değil hocam ben 5-6 saat oturuyorum kumaş olduğu için hiç sıkıntı çıkarmıyor bakımın düzgün yaparsan gayet iyi kullanırsın ben üşengeçlimiğden yapmıyorum bayadır gıcırtılar gelmeye başladı çok yaslanınca ama yağlayınca %90 geçer

Hocam o delikleri kör bir insan mı açıyor ben anlamadım delik uzayda kumaşı yırtıkları yer güneşde
hocam cümlenden hiç bir şey anlamadım. fakat dediğim gibi ben en ufak sorun yaşamadım sağolsunlar. ilk günki gibi halen

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
alierdemkozalak

denedim reis de lastiklerin esnemesi dışında çok da bişey olmuyo yine giriyo araya

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
hocam cümlenden hiç bir şey anlamadım. fakat dediğim gibi ben en ufak sorun yaşamadım sağolsunlar. ilk günki gibi halen
Kurulumda en zor parça o yan tarafları takmakdı sanırım o yüzden böyle bir şey yazdım hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,569
Üyeler
141,313
Son üye
N3mye
Top Bottom