Neler Yeni

Üniversite bitirme projem için desteğe ihtiyacım var forum ahalisi

merd00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert
Arkadaşlar merhaba. Üniversite bitirme projesi ödevim için ''Sosyal medyanın yeme içme alışkanlıkları üzerindeki etkisi'' ni araştırıyorum. Ödevim için gerekli verileri anket yaparak toplamam gerekiyor. Biliyorum anket doldurmak oldukça sıkıcı ancak mecbur kaldım. 5 dakikanızı bile almayacak bir anketi doldurarak yardımcı olmak isterseniz google form linkini bırakıyorum. Vaktini ayıran tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar :peepokalp:

Dipnot: Bu konularda tecrübesi olanlar varsa dinlemeye hazırım

Hanaz

80+ Silver
İlk bilgiler yalandanda olsa doldurdum ama bence gençlerin sosyal medyadan manipüle olmasının anketi olmalıydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk bilgiler yalandanda olsa doldurdum ama bence gençlerin sosyal medyadan manipüle olmasının anketi olmalıydı
+ geçen sene okul çıkışı sizin gibi anket yapanlar vardı ama o siyaset üzerineydi (akp) bizim buranın belediye başkanını ne kadar tanıyorsunuz vs vs anket bası 20 TL aldıklarını söylemişlerdi bizde 6 kişiyiz bizede 1 20lik verirsiniz ozaman dedik yaptık gitti :D

merd00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ geçen sene okul çıkışı sizin gibi anket yapanlar vardı ama o siyaset üzerineydi (akp) bizim buranın belediye başkanını ne kadar tanıyorsunuz vs vs anket bası 20 TL aldıklarını söylemişlerdi bizde 6 kişiyiz bizede 1 20lik verirsiniz ozaman dedik yaptık gitti :D
Öncelikle teşekkürler hocam. Konu önerisi için o an aklıma pek fazla seçenek gelmedi o yüzden bunu seçtim. Düşündüğümde sizin önerinizde güzelmiş. Bu anket mevzusunda insanlar artık fiziksel anketlere vakit ayırmayı pek sevmiyor. En azından ben bile sokakta anket yapanlara vakit ayıramıyorum. Online anket hem daha hızlı hemde sokağın ortasında dikilip soru cevaplamaya çalışmıyorsunuz. Ortalama 100-200 katılım yakalasam benim için kâfi :D

Hanaz

80+ Silver
Öncelikle teşekkürler hocam. Konu önerisi için o an aklıma pek fazla seçenek gelmedi o yüzden bunu seçtim. Düşündüğümde sizin önerinizde güzelmiş. Bu anket mevzusunda insanlar artık fiziksel anketlere vakit ayırmayı pek sevmiyor. En azından ben bile sokakta anket yapanlara vakit ayıramıyorum. Online anket hem daha hızlı hemde sokağın ortasında dikilip soru cevaplamaya çalışmıyorsunuz. Ortalama 100-200 katılım yakalasam benim için kâfi :D
Bide sorular cok benzer olmuş sanki okurken 3 soru neredeyse birbirinin aynısı birinin sonu etkiler birinin sonu etkilenirim etkilenmem gibi

merd00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert
Bide sorular cok benzer olmuş sanki okurken 3 soru neredeyse birbirinin aynısı birinin sonu etkiler birinin sonu etkilenirim etkilenmem gibi
O konuda hak veriyorum. Normalde sadece evet-hayır dan oluşan bir anketti. Sonradan 5 li likert ölçeği kullanılması istendi. Dolayısıyla soruları ve cevapları revize etmem gerekti. Öyle olunca bazı sorular birbirine benzedi :) Bende ilk defa böyle bir çalışma yapıyorum tecrübeli değilim :D

Hanaz

80+ Silver
O konuda hak veriyorum. Normalde sadece evet-hayır dan oluşan bir anketti. Sonradan 5 li likert ölçeği kullanılması istendi. Dolayısıyla soruları ve cevapları revize etmem gerekti. Öyle olunca bazı sorular birbirine benzedi :) Bende ilk defa böyle bir çalışma yapıyorum tecrübeli değilim :D
chat gbt yede yaptırabilirdiniz neyse sağlık olsun

merd00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert
chat gbt yede yaptırabilirdiniz neyse sağlık olsun
Hocam en kötü benzer dediğiniz soruları anketten çıkartırız çok sorun değil. Zaten çok fazla benzer soru yok. Anket açıldıktan sonrada müdahale edebiliyorum.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,596
İsim
Heath Ledger
"Bu çalışmaya kendi rızam ile gönüllü bir şekilde katılıyorum" sorusuna hayır dedim sıkıntı olur mu

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Berat fatih

merd00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2