Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ASUS GT301 Kasa ve Asus Anakart Set İçin Fan Çoklayıcı 0.99 TL

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emir
Kral bana 3 uçlu geldi toplam ya yanlış göndermişler herhalde zaten üstünde Asus masası hiçbir şey yazmıyor sen iki tane mi aldın bu arada ikiside aynı mi Benimkinin üstünde s link SLX sata 150 HDD yazio ne alaka Asus aldım gelene bak küfür etmelik
Bu arada 3 uçlu derken 2 aşağıda bir yukarıda diyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sametcan Türk
arkadaşlar bana geldi çoklayıcı. bendede oyle bir olay var fan 3 ucun biri 4 pinli diğer ikisi üç pinli ben şimdi üç pinli olanlara 4 pin pwm fan takamazmıyım bilen varmı

TeknoAdam

80+
arkadaşlar bana geldi çoklayıcı. bendede oyle bir olay var fan 3 ucun biri 4 pinli diğer ikisi üç pinli ben şimdi üç pinli olanlara 4 pin pwm fan takamazmıyım bilen varmı
Çoklayıcıya taktığın tüm fanlar aynı model olursa çok daha iyi olur. Sebebi şu 4 pine taktığın fan pwm sinyali alıp verecek anakarta. Diğer 3 pinli olan yere taktığın fanlar ilk fana göre yani 4 pinli çıkışa taktığın fana göre senkron olacak. O sebeple aynı model fanlar olursa kusursuz senkron olur. 3 pin olanlara 4 pin fan takabilirsin sonuç olarak.

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emir
Kral bana 3 uçlu geldi toplam ya yanlış göndermişler herhalde zaten üstünde Asus masası hiçbir şey yazmıyor sen iki tane mi aldın bu arada ikiside aynı mi Benimkinin üstünde s link SLX sata 150 HDD yazio ne alaka Asus aldım gelene bak küfür etmelik

Kral bendeki sorun öyle değil ki ben de toplam 3 tane kablo var 4 tane kablo gelmedi yani görselde ne var toplam 4 uç var bir üç aşağı bir yukarı ben de 2 aşağı 1 yukarı

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sametcan Türk
Çoklayıcıya taktığın tüm fanlar aynı model olursa çok daha iyi olur. Sebebi şu 4 pine taktığın fan pwm sinyali alıp verecek anakarta. Diğer 3 pinli olan yere taktığın fanlar ilk fana göre yani 4 pinli çıkışa taktığın fana göre senkron olacak. O sebeple aynı model fanlar olursa kusursuz senkron olur. 3 pin olanlara 4 pin fan takabilirsin sonuç olarak.
teşekkür ederim kardeşim

Dõ man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan
Bu arada 3 uçlu derken 2 aşağıda bir yukarıda diyorum
evet 2 tane aldım 2 side aynı, 4 pinliden uçtan 3 ayrı kabloya ayrılıyor birisi 4 pinli diğer ikisi 3 pinli

Ekler

• resim_2024-04-15_224555149.png
    resim_2024-04-15_224555149.png
    1.1 MB · Hit: 26

ysuflix

80+ Gold
banada aynı 3 çıkışlı geldi 2 tane

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33