Neler Yeni

Öneri Klavye, mouse, Kulaklık Önerisi, Bütçe 10K

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Bütçe
10000
Herkese selamlar, değerli forum üyeleri.

Yeni bir PC topladım ama çevre birimlerim biraz zayıf güncellemek istiyorum mouse klavye ve kulaklık ihtiyacım var.
(Fps oyunlarında yayın yapacağım)
Her biri için bütçe 3-3.5 bandında
(Yayıncılık düşüncem var o yüzden klavye çok sesli olmamak zorunda)
Benim biraz incelemelerim oludu aşağıdaki ürünleri gözüme kestirdim sizin değerli önerilerinize açığım

Klavye
Hyperx Alloy Origins 60
(Corsair K68 klavye kullanmıştım bir arkadaşımda çok hoşuma gitmişti ama satıştan kalkmış)

mouse
logitech G502 Hero
(elim büyük ve Palm tutuşu kullanıyorum)

Kulaklık
Hyperx Cloud 3
(Fps oyuncularında çokça gördüğüm kulaklıklardan cloud 2 de olabilir herkesin kullandığı emin değilim)

Bunlar mantıklı seçenekler mi her biri 3-3.5 bandında. Teşekkürler

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal HANCI

Yeni bir PC topladım ama çevre birimlerim biraz zayıf güncellemek istiyorum mouse klavye ve kulaklık ihtiyacım var.
Benim biraz incelemelerim oludu aşağıdaki ürünleri gözüme kestirdim sizin değerli önerilerinize açığım

Klavye
Hyperx Alloy Origins 60
(Corsair K68 klavye kullanmıştım bir arkadaşımda çok hoşuma gitmişti ama satıştan kalkmış)

mouse
logitech G502 Hero

Kulaklık
Hyperx Cloud 3
(Fps oyuncularında çokça gördüğüm kulaklıklardan cloud 2 de olabilir herkesin kullandığı emin değilim)

Klavye olarak
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...1ZAdGxB6aTulCq5Hi8UhWmZcorBDoFARoCrmQQAvD_BwE

Mouse Logitech G502 Hero bende öneririm klavye ve mouse olarak bu ikiliyi kullanıyorum aşırı memnunum, kulaklıkda bildiğim kadarıyla cloud 3 güzel bir model ama eskiden daha iyiymiş, üretici firması değişmiş yeni modelleri eskisi gibi kaliteli değilmiş diye okumuştum

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Efe Kırmaz

Klavye
Hyperx Alloy Origins 60

mouse
logitech G502 Hero

Kulaklık
Hyperx Cloud 3

hyperx cloud 3
asus rog strix scope
mouse g502 önermem çok ağır fps oyunu için hafif ve kablosuz bir mouse öneririm. aktif olarak logitech superlight kullanıyorum öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye olarak
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...1ZAdGxB6aTulCq5Hi8UhWmZcorBDoFARoCrmQQAvD_BwE

Mouse Logitech G502 Hero bende öneririm klavye ve mouse olarak bu ikiliyi kullanıyorum aşırı memnunum, kulaklıkda bildiğim kadarıyla cloud 3 güzel bir model ama eskiden daha iyiymiş, üretici firması değişmiş yeni modelleri eskisi gibi kaliteli değilmiş diye okumuştum
Cevabınız için çok teşekkür ederim klavyeden gerçekten memnun musunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hyperx cloud 3
asus rog strix scope
mouse g502 önermem çok ağır fps oyunu için hafif ve kablosuz bir mouse öneririm. aktif olarak logitech superlight kullanıyorum öneririm
Zaten logitech g502 hero ve superlight arasında kaldım ama kablosuz olduğu için fps oyunlarında geçilme takılma vs olur mu emin olamadım

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal HANCI
Rica ederim, hemde çok memnunum yazılımı, konforu ve sağlamlığı on numara tavsiye ediyorum.
hyperx cloud 3
asus rog strix scope
G502 fps oyunlarında profesyonelseniz evet biraz ağır kaçıyor, tabi içindeki ağırlıklarını çıkartabiliyorsunuz ama yinede ağır gelebilir, ben profesyonel olmadığım için hiç sıkıntı yaşamıyorum, çok sayıda tuşu olup bunların yazılımı üzerinden ayarlanabilmesi benim için çok büyük bir avantaj, diğer oyunlarda, yazılım programlarında vs çok işime yarıyor.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Emir
Bu mouse’da geçikme vs olmaz değil mi oyunlarda ilk defa duyduğum bir marka

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Teşekkür ederim inceleyip değerlendireceğim

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
746
İsim
Ege
Tutuş şekli ve el boyutunuza bağlı olarak mouse
Kulaklıkta hem fikiriz zaten cloud 3 ama klavye olarak gmk67 toplamak veya dracula castle falan almak çok daha mantıklı olur. Klavye de boyut isteğiniz nedir ? Görsel attım oradan bakıp söyleyebilirsiniz.

Ekler

• 1713292442013.png
    1713292442013.png
    563.3 KB · Hit: 10

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Efe Kırmaz

Zaten logitech g502 hero ve superlight arasında kaldım ama kablosuz olduğu için fps oyunlarında geçilme takılma vs olur mu emin olamadım
yok merak etme olmuyor.

Rica ederim, hemde çok memnunum yazılımı, konforu ve sağlamlığı on numara tavsiye ediyorum.

G502 fps oyunlarında profesyonelseniz evet biraz ağır kaçıyor, tabi içindeki ağırlıklarını çıkartabiliyorsunuz ama yinede ağır gelebilir, ben profesyonel olmadığım için hiç sıkıntı yaşamıyorum, çok sayıda tuşu olup bunların yazılımı üzerinden ayarlanabilmesi benim için çok büyük bir avantaj, diğer oyunlarda, yazılım programlarında vs çok işime yarıyor.
50-60 gr mouse'a alışıncada 80 üzeri kullanamıyorsun ya çekiç taşıyormuşum gibi. yoksa güzel.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Enes Var

Klavye
Hyperx Alloy Origins 60

mouse
logitech G502 Hero

Kulaklık
Hyperx Cloud 3

Klavye olarak elimde bir tane ktt kang / white gmk67 / xda pbt keycap build var ilgini çekerse 3300'e bırakırım. Mouse olarak endgame op1 + pulsar mini bungee, kulaklık olarak aliexpress'ten philips shp9500 bakabilirsiniz en son 3k civarlarına geliyordu vergiyle. Yayın işine ciddi girmek istiyorsanız bir mikrofonda alırsanız iyi olur bu arada. Şu an stokta yok ama gelirse ucuz iyi mikrofon olarak maono pm461tr önerebilirim.

Top Bottom