Neler Yeni

Fanın ledi takılı kalıyor yardımcı olur musunuz

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Işığı değiştirmeme kapatmama rağmen değişmeyen kapanmayan fanın ledi var nedendir bileniniz var mı fotoğraf eklicem fan ıd-cooling Df-12025

Ekler

• IMG_20240413_232307.jpg
    IMG_20240413_232307.jpg
    2 MB · Hit: 66
  • IMG_20240412_121249.jpg
    IMG_20240412_121249.jpg
    2.3 MB · Hit: 61

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
burak armağan
Işığı değiştirmeme kapatmama rağmen değişmeyen kapanmayan fanın ledi var nedendir bileniniz var mı fotoğraf eklicem fan ıd-cooling Df-1
kabloları kontrol ettinmi güzelce

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kabloları kontrol ettinmi güzelce
Hocam hiç bir şekilde oynamadım kontrolcuye bağlı yeni olmaya başladı soğutucunun faninin biriside yapıyor armory creat güncellemesi yüzünden olduğunu düşünüyorum

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz
Hocam hiç bir şekilde oynamadım kontrolcuye bağlı yeni olmaya başladı soğutucunun faninin biriside yapıyor armory creat güncellemesi yüzünden olduğunu düşünüyorum
sanmıyorum güncellemeden dolayı olmaz bir kabloları söküp takın rgb argb neyse artık belkide çoklayıcıda sıkıntı vb olmuştur.

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
sanmıyorum güncellemeden dolayı olmaz bir kabloları söküp takın rgb argb neyse artık belkide çoklayıcıda sıkıntı vb olmuştur.
Yarın dener belirtirim bu konu hakkında daha çok deneyebilirsin diyeceğiniz bir şey var mı yada pek bilginiz yoksa bilen birisini konuya etiketlerseniz çok mutlu olurum şuan gene bilgisayar başındayım en çok açık mor renkte yapıyor anlamıyorum

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz
Yarın dener belirtirim bu konu hakkında daha çok deneyebilirsin diyeceğiniz bir şey var mı yada pek bilginiz yoksa bilen birisini konuya etiketlerseniz çok mutlu olurum şuan gene bilgisayar başındayım en çok açık mor renkte yapıyor anlamıyorum
Sen kontrolcüyü bir test et fan dönüyordur muhtemelen çünkü bazen bendede oluyor 1,2 defa başıma geldi dandik bir çoklayıcı almıştım takıp oturtuyorum düzeliyor. Onun dışında yanabilir ama zor bir olay açıkçası.

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Kontrolcün varsa kumanda filan pili azalmis olabilir
Kumandalı değil argb çoklayıcı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kontrolcüyü bir test et fan dönüyordur muhtemelen çünkü bazen bendede oluyor 1,2 defa başıma geldi dandik bir çoklayıcı almıştım takıp oturtuyorum düzeliyor. Onun dışında yanabilir ama zor bir olay açıkçası.
Fan dönüyor arada yapıyor dün yapmadı bu gün yaptı hala duruyor öyle düzelmesi için PC yi kapatıp açmam gerek

Sen kontrolcüyü bir test et fan dönüyordur muhtemelen çünkü bazen bendede oluyor 1,2 defa başıma geldi dandik bir çoklayıcı almıştım takıp oturtuyorum düzeliyor. Onun dışında yanabilir ama zor bir olay açıkçası
Hocam sendede mi aynısı oluyordu yoksa benzer bişey mi

Muddi

80+
O zaman yazılımdan baska bisey olacağını sanmıyorum. Yani güncelleme olduysa kontrolcu yazilim kaynakli bu şekilde tepki verebilir. Armoury crate eski versiyonu geri yükleyip pc yeniden başlatip deneyin birde

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
O zaman yazılımdan baska bisey olacağını sanmıyorum. Yani güncelleme olduysa kontrolcu yazilim kaynakli bu şekilde tepki verebilir. Armoury crate eski versiyonu geri yükleyip pc yeniden başlatip deneyin birde
Yarın hepsini dener sizlere dönüş yapacam yarın iş var uyuyacam şimdi teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Batuhan
Kontrolcüye mi bağlı yoksa anakarta mı bağlı? Anakarta bağlı ise yazılımdan dolayıdır.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz

Fan dönüyor arada yapıyor dün yapmadı bu gün yaptı hala duruyor öyle düzelmesi için PC yi kapatıp açmam gerek

Hocam sendede mi aynısı oluyordu yoksa benzer bişey mi
Armoury crate silin bios güncelleyin biosysn fan xpert otomatik yapın fan ayarı çekin güzelce sonra keyfinize göre armoury crate kurabilirsiniz sanmıyorum ama armoury crate’in bir fanı durdurcağını veya ledini kapatcağını.

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Kontrolcüye mi bağlı yoksa anakarta mı bağlı? Anakarta bağlı ise yazılımdan dolayıdır.
Hocam kontrolcü den kastığım argb çıkışları anakartlarda sınırlı biliyorsunuz 5 tane argb fan 1 tane argb sıvı soğutucu 1 tanede argb ekran kartı kablosu var fanların hepsi çoklayıcıya bağlı çoklayıcı anakarta

Armoury crate silin bios güncelleyin biosysn fan xpert otomatik yapın fan ayarı çekin güzelce sonra keyfinize göre armoury crate kurabilirsiniz sanmıyorum ama armoury crate’in bir fanı durdurcağını veya ledini kapatcağını.
Yarın akşam daha güzel bir fotoğrafla atıyım fanın bir ledi takılı kalıyor ne yapsam değişmiyor kapatsamda renk değiştirsemde aynısı kabloları deneyeceğim ilk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,578
Üyeler
141,315
Son üye
GhtBoss
Top Bottom