Neler Yeni

Laptop wifi sorunu..

Kitamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan kayar
Merhabalar

Lenovanın idepea gaming 3 cihazı var

Telofona 200 mb/s hız alırken bu bilgisiyarda 50-70 arası ve onlıne oyunlarda aşırı bir ping sorunu oluyor acaba çözümü biken yardımcı olacak kişiler var mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,153
İsim
Emre Zengin
Merhabalar

Lenovanın idepea gaming 3 cihazı var

Telofona 200 mb/s hız alırken bu bilgisiyarda 50-70 arası ve onlıne oyunlarda aşırı bir ping sorunu oluyor acaba çözümü biken yardımcı olacak kişiler var mı?
Eğer imkanın varsa kablo ile bağlan hocam. WIFI de her zaman pingin yükselme olasılığı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kaan
Wifi alıcını değiştirmeyi deneyebilirsin,mesela Intel Killer Wifi 1675 gibi bir wifi kartı eğer modeminde destekliyse seni oldukça şaşırtır.Ancak mesafe çok olmamalı.

Kitamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan kayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer imkanın varsa kablo ile bağlan hocam. WIFI de her zaman pingin yükselme olasılığı var.
Hocam eskiden bu şekilde değildi ne olduysa son 1 ay içinde oldu kablo ile bağlama ters noktada o yüzden bağlayamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wifi alıcını değiştirmeyi deneyebilirsin,mesela Intel Killer Wifi 1675 gibi bir wifi kartı eğer modeminde destekliyse seni oldukça şaşırtır.Ancak mesafe çok olmamalı.
evet belki çözüm olabilir teşekkürler

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,153
İsim
Emre Zengin
Hocam eskiden bu şekilde değildi ne olduysa son 1 ay içinde oldu kablo ile bağlama ters noktada o yüzden bağlayamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet belki çözüm olabilir teşekkürler
WIFI kartında bir sorun olmuş olabilir. Sürücüleri kaldırıp tekrardan kurmayı denedin mi? Ya da Windows Update üstünden Gelişmiş Seçeneklerde İsteğe Bağlı Sürücülerde WIFI aygıtının güncelleştirmesinin olup olmadığına baktın mı?

Kitamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan kayar
WIFI kartında bir sorun olmuş olabilir. Sürücüleri kaldırıp tekrardan kurmayı denedin mi? Ya da Windows Update üstünden Gelişmiş Seçeneklerde İsteğe Bağlı Sürücülerde WIFI aygıtının güncelleştirmesinin olup olmadığına baktın mı?
Dediklerinize baktım ve yaptım ama sorun hala devam ediyor

Kitamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan kayar
GÜNCELLEME: Format attım duzeldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,645
Üyeler
141,165
Son üye
mustotrm
Top Bottom