Neler Yeni

Öneri Max 320.000TL Araba Önerisi Alabilir Miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
kaan cuvadar
Çalışanım yaşım genç yaptığım birikim ile kendime bir araba almak istiyorum tercihen otomatik vites olması fakat kesin şart değil

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
bmw istiyosan kesnlikle e39 bak parçası kolay bulunuyor ve aşırı sorun çıkarmıyor diğerlerine nazaran bizde e39 520i var biraz fazla yakıyor ama hakkını veriyo canavar gibi gidiyo ve konforlu

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can
Ben açık söyleyeyim hız, drift falan işim yok ama arabanın duruşuna çok değer veriyorum E39 o yüzden favori kasam ama şuan butcem yetmiyor temizlerine

Ne yapsam bilemedim
Zaten BMW eski olacaksa illa E39 E46 dan aşağı tavsiye etmem E36 Patlak piyasadaki Temizleri ciddi paralar istiyorlar :) ucuz bmw aldanma açıkcası 1.140 Km araba için gittim araba patlak çıktı

Hanaz

80+ Silver
Çalışanım yaşım genç yaptığım birikim ile kendime bir araba almak istiyorum tercihen otomatik vites olması fakat kesin şart değil

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
Honda

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
taha
Yıl sonuna kadar ethereum al hiç dokunma... baktığın araba skalası nasıl değişiyor. 1 yıl sonra hatırlatayım bu post u :)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İlla BMW bineceğim diyorsan E39 alabilirsin, parçası uyguna bulunuyor.

oosman

80+
Hocam yaşlı işi olabilir belki ama bir süre kullandığım için söylüyorum istersen hiç düşünme orası sana kalmış nissan primera akıllı motor ya da düz motor bu paraya alabileceğin mantıklı araçlar içerisinde bir araç d segment Japon araba arıza açmaz kolay kolay yol tutuşu vs güzel parça olarak biraz pahalı ama bulamayacağın parça yok Konya zaten bunların memleketi gibi bir şey temizini düzgününü ustasınıda bulursun tercih senin

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Berk
Bu bütçelerde Fiat veya Renault bakmanı tavsiye ederim. Parçaları ucuz ve maliyet açısından sana sorun yaratmaz. İleride satar, üstüne koyar devam edersin.

Edit: E39, Passat ve Civic güzel arabalar ama yaşı gereği çok tavsiye etmiyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,695
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu bütçelerde Fiat veya Renault bakmanı tavsiye ederim. Parçaları ucuz ve maliyet açısından sana sorun yaratmaz. İleride satar, üstüne koyar devam edersin.

Edit: E39, Passat ve Civic güzel arabalar ama yaşı gereği çok tavsiye etmiyorum.
renaultların elektrik tesisatına bi baktırmalı eğer eski model alıcaksa megane 1 lerde mesela elektrik tesisatı arızası çıkabiliyor tesisatına temiz bakılmadıysa bizde 2. sahibi olduğumuz 2007 de aldığımız 2000 model megane 1 sw var elektrik tarafında hiç arıza çıkarmadı diyebilirim çünkü elektrik tesisatını her zaman elimizden geldiğince bakımlı tuttuk

Golf 4 R32

80+ Silver

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
bmw den uzak dur
astra gsi alma
astra g 1.4 ve 1.6 bakabilirsin

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Berk
renaultların elektrik tesisatına bi baktırmalı eğer eski model alıcaksa megane 1 lerde mesela elektrik tesisatı arızası çıkabiliyor tesisatına temiz bakılmadıysa bizde 2. sahibi olduğumuz 2007 de aldığımız 2000 model megane 1 sw var elektrik tarafında hiç arıza çıkarmadı diyebilirim çünkü elektrik tesisatını her zaman elimizden geldiğince bakımlı tuttuk
Fransız araçların özellikle Peugeot ve Renault'un, dediğin gibi elektrik tesisatı ile çok oynanmış. Sağolsun iş bilmeyen ustalar, tesisatın içinden geçiyor. Araba alan arkadaş bunları dikkate alsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,398
Üyeler
141,129
Son üye
AylaM.
Top Bottom