Neler Yeni

Öneri kulaküstü mikrofonlu kulaklık önerisi

Soul-fly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Kılıç
Bütçe
2000
mikrofonu kaliteli ses seviyeleri yüksek usb bağlantılı terletmeyen rahat kulaklık arıyorum oyun oynuyorum müzikle işim yok bütçe 1.5-2k. Rampage gamepower gibi markalar önermeyin

Son düzenleme:

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Emir
Ayıptır sorması hiç atarken bakmadın mı fiyatına?

ikisinden birisini alabilirsin

corsairms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat
Ayıptır sorması hiç atarken bakmadın mı fiyatına?

ikisinden birisini alabilirsin
attıgımda fiyatı 1699 TL idi akıllı arkadaşım

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Arda doğan
2k ya çıkabilirim ama, ozaman seçenekler artıyo karar veremiyorum.
2K Bütçe İle Razer Blackshark v2X Al Geç Derim mikrofon Kalitesi İyi Malzeme Kaliteside İyi Hafif Ağrı Yapmayan Tiz Ses Vermeyen Güzel Bi Kulaklık Ben Alacağım Zaman 30Kulaklıkla Kıyaslayarak Aldım Tavsiyemdir Ses Kartın İyi Değilse 200-300 E Bi Ses Kaetı Al Usb Bağlantılı İş Görür İleriye Yönelik Mecbur Alıcan Zaten Kulaklıklar İyi Bir Ses Kartı İstiyor Artık

Soul-fly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2K Bütçe İle Razer Blackshark v2X Al Geç Derim mikrofon Kalitesi İyi Malzeme Kaliteside İyi Hafif Ağrı Yapmayan Tiz Ses Vermeyen Güzel Bi Kulaklık Ben Alacağım Zaman 30Kulaklıkla Kıyaslayarak Aldım Tavsiyemdir Ses Kartın İyi Değilse 200-300 E Bi Ses Kaetı Al Usb Bağlantılı İş Görür İleriye Yönelik Mecbur Alıcan Zaten Kulaklıklar İyi Bir Ses Kartı İstiyor Artık
Ses kartı olayına hiç girmek istemiyorum ama, baktığım kulaklıklar arasında çoğu jack girişli, anakartımın ses yongası alc897 sanırım, intertte incelemesini bulamadım kafam çok karıştı.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Arda doğan
Ses kartı olayına hiç girmek istemiyorum ama, baktığım kulaklıklar arasında çoğu jack girişli, anakartımın ses yongası alc897 sanırım, intertte incelemesini bulamadım kafam çok karıştı.
Ses Kartın Kötü Ses Kartı İşinede Girsen İyi Olur Usb Girişli Kulaklıklar Basit Giriş Seviye Orta Ve Yüksek Seviyeler İse Artık Jak Girişli Olur Ses Kalitesinin İyi Olması İçin Ses Kartınında İyi Olması Gerekli Mecburi Yani Anakartlara Gömülü Alc1220-4080 Yongalı Ses Kartları Var Bunlar Orta İle Üst Seviye Anakartlarda Olur Ya Anakartı Yükselticeksin Yada Ses Kartı Alıcaksın

Top Bottom