Neler Yeni

Çözüldü✓ Sys_Fan1 Çalışmıyor.

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Anakart: Gigabyte B450 S2H V2
İşlemci: R5 5600G + Stock Fan
Ekran Kartı: Asus Rog Rx580 (3 Fanlı model)
Ram: Corsair Vengance 3600Mhz Cl16 8x2
M.2 Ssd: Samsung 980 Pro 2TB
Kasa: Nzxt H5 Flow ( 3 pinli 120mm 2 tane fan beraber geliyor, Egzoz + Aşağıdan Gpu ya hava üffüren)
Fan: Nzxt 140mm Fanlar Bunlar

BIlgisayarı yavaş yavaş topladım daha kullanmıyordum yaz sezonunda ofis bilgisayarı olarak kullanılacaktı (Ekran kartı ve Ssd'yi başka bilgisayara aktarıcam apu sistem olacak)

Sorun Sys_Fan1'e taktığım fan çalışmıyor, biraz oynadım soketle arada bi 1 sn falan dönüyor ( Biraz çekince dönüyor tam takılı değil gibi olunca )

Pwm çoklayıcıda almıştım tüm fanların hızlarını kontrol edebileyim diye ürün şu
( Fan Çoklayıcı ) fanlar satadan güç alarak çalıştı ama 1 tane fan gözüküyordu oda 0 RPM gözüküyordu

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,445
İsim
Batuhan
Anakart: Gigabyte B450 S2H V2
İşlemci: R5 5600G + Stock Fan
Ekran Kartı: Asus Rog Rx580 (3 Fanlı model)
Ram: Corsair Vengance 3600Mhz Cl16 8x2
M.2 Ssd: Samsung 980 Pro 2TB
Kasa: Nzxt H5 Flow ( 3 pinli 120mm 2 tane fan beraber geliyor, Egzoz + Aşağıdan Gpu ya hava üffüren)
Fan: Nzxt 140mm Fanlar Bunlar

BIlgisayarı yavaş yavaş topladım daha kullanmıyordum yaz sezonunda ofis bilgisayarı olarak kullanılacaktı (Ekran kartı ve Ssd'yi başka bilgisayara aktarıcam apu sistem olacak)

Sorun Sys_Fan1'e taktığım fan çalışmıyor, biraz oynadım soketle arada bi 1 sn falan dönüyor ( Biraz çekince dönüyor tam takılı değil gibi olunca )

Pwm çoklayıcıda almıştım tüm fanların hızlarını kontrol edebileyim diye ürün şu
( Fan Çoklayıcı ) fanlar satadan güç alarak çalıştı ama 1 tane fan gözüküyordu oda 0 RPM gözüküyordu
Aynı Ürünü Kullandım Hocam Fanların Hızı Kontrol Edilmiyor O Kabloyu Takmaya Gerek Yok .

Sata Kablosunu Takıp Fanları Çoklayabilirsin .

• Beğen
Reaksiyonlar: Deep
Top Bottom