Neler Yeni

FİLM BAĞIMLILIĞINDAN KURTULAMİYORUM YARDIM

alovra

80+ Bronze
Harbiden öyle ya şuan bıraktım 1 i izliodum vazgeçtim ortada kaldı ders fln caliscam belki unuturum tamamen(zor.ihtimal)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyiler kazanacak mantığı yüzünden megatron hikayede çöp sdildi hocam mantığa bakınca megatron optimusu böyle yemesi lazım ızgara yapıp 2 kat daha uzun boylu 2 kat daha kaslı daha gelişmiş silahlı ama senaryoya yenilmiş bir karakter (bayılıyorum megatrona aşığım)
bende bi ara the haunting hill house ye çok sarmıştım izlemek yerine dışarda dolaştım birazdaha gerçek hayata yakın ormanlık bi alanda vss gezmeye başladım düzeldi öneririm evde çok durma

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
806
İsim
Asil
Seninki de ne azimmiş be. Azimli sıçan duvarı delermiş.

O zaman film orucu tut. Film izlemek için kullandığınız uygulamaları silin, PC'den izliyorsanız film izlemek için kullandığınız web sitesini kendinize blocklayın.

20 gün civarı bağımlı olduğun şeyi yapmazsan daha yapmak istemezsin gibi bir olay var, onu dene bence. Film/dizi/oyun gibi şeylerde işe yarıyor.

"🤓" Cevabı aşağıdaki süprizbozanda.
Gri Caner misin doğru söyle

MythPhantom

80+ Bronze
Transformers filmlerinden kopamıyorum sürekli her ay izliyorum bazen ayda bazı bölümleri 2 kere izlediğim oluyor artık diğer filmler haz vermiyor sonuna kadar izleyip bitiremiyorum (çoğu filmi izledim IMDb ilk 100 bitirdim) bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum sürekli megatronu görmek istiyorum nasıl kurtulurum bu bağımlılıktan
Bende Eski şeyleri izliyorum Hep
Söz, Mucize doktor, Kertenkele, Prison Break i 3 kere bitirdim hala ara sıra izliyorum bırakılmıyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,619
İsim
Bilal Tepe
Bende Eski şeyleri izliyorum Hep
Söz, Mucize doktor, Kertenkele, Prison Break i 3 kere bitirdim hala ara sıra izliyorum bırakılmıyor
Ben her yıl genelde kiralık aşk dizisini izliyorum hoşuma gidiyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,619
İsim
Bilal Tepe
Hocam Erkenci kuş da öneririm oda guzel
O beni pek sarmadi bir ara bitane dizi vardı ada doye bir kız vardı rol ismi ada idi tavşan dişli bir kız onu izliyordum komik diye de bıraktım sonra

Top Bottom