Neler Yeni

EŞİMİ NASIL GAMER YAPARIM?

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Arkadaşlar evde tek oyun oynamaktan sıkıldım bir bilgisayarda eşime almak istiyorum ancak hayatında PUBG mobil dışında bir oyun oynamadı. Nasıl oyunları öğretebilirim zor mu? bir fikri olan var mı? PUBG mobil sevdiği için Valorant - CS2 gibi oyunları seveceğini düşünüyorum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
Arkadaşlar evde tek oyun oynamaktan sıkıldım bir bilgisayarda eşime almak istiyorum ancak hayatında PUBG mobil dışında bir oyun oynamadı. Nasıl oyunları öğretebilirim zor mu? bir fikri olan var mı? PUBG mobil sevdiği için Valorant - CS2 gibi oyunları seveceğini düşünüyorum.
CS de önden eşini yolla gidip vurulsun sen de trade ini alırsın. Beleşten kda yükseltme yöntemi 🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Heath Ledger
Hocam direkt cs valoya çağırma yoksa sıkılır gider. arada oyunlar seç yavaş yavaş geçersiniz oraya. Bir de bunu söylemek bana düşmez ancak (yapıyor da olabilirsiniz) eşinize fazla vakit ayırın

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FPS değil ama it takes two iyi olur bence
Bu tarz oyunlarla başlamak bencede en doğrusu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam direkt cs valoya çağırma yoksa sıkılır gider. arada oyunlar seç yavaş yavaş geçersiniz oraya. Bir de bunu söylemek bana düşmez ancak (yapıyor da olabilirsiniz) eşinize fazla vakit ayırın
Ayırmayan varsa o evlilik yürümez bence zaten 😄

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Kerim saman
Unpacking, Sims ve Stardew Valley gibi sakin ve zahmetsiz oyunlarla başlayabilirsiniz. Sims' te kendi karakterini, evini vs yapmak hoşuna gider belki. Stardew' de de birlikte vakit geçirirsiniz. Cs yi Valoyu kanser olmadan oynamak imkansız, birini oyuna başlatacak olsam son tercihim olurdu.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yani PUBG mobile oynaması bir artı. Çok yabancılık çekmeden bilgisayar oyunlarına alışır.

Bi süre klavye mouse da oynamaya alıştıktan sonra fortnite da oynar valorantta. Hikayeli oyunlar ise onun bilceği iş sevebilirde sevmeyebilirde.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,161
İsim
Lokman Doğan
Cod oyunları oynat aga klavye mouse hakim olmayı öğrenir

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Valoyla başlatabilirsin grafikler çekici olduğu için güzel gelebilir.

Top Bottom