Neler Yeni

EŞİMİ NASIL GAMER YAPARIM?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,464
İsim
Batuhan
ekrana bağımlı olmasını istemiyoruz o sebeple yapmıyoruz.
Öyle Olmasa Yapardın Yani !

Smiling Javi Gutierrez GIF - Smiling Javi Gutierrez Pedro Pascal GIFs

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
şahsen ben olsam valo gibi kitlesi ucube olan bi oyuna asla bulaştırmam onun yerine BF 1-5-2042 olabilir ama çok zor gelebilir. Bunların dışında 2 kişilik oyunlar oynarım. Ya da pc ye PUBG mobile indirin oynayın beraber😅

Scythe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Ünal
Arkadaşlar evde tek oyun oynamaktan sıkıldım bir bilgisayarda eşime almak istiyorum ancak hayatında PUBG mobil dışında bir oyun oynamadı. Nasıl oyunları öğretebilirim zor mu? bir fikri olan var mı? PUBG mobil sevdiği için Valorant - CS2 gibi oyunları seveceğini düşünüyorum.
Hocam it takes two oynayın veya detroit stay human gibi oyunları gözetimin altında ve yardımcı olarak oynatmanı öneririm hem hikayesi çeker üzerine bir sohbetiniz olur hem oyun kolu ve klavye hakimiyeti artar kamerayı bile çeviremiyorlar tuşlara basmadan önce bakıp kontrol ediyorlar ona yansıtmasam da kız arkadaşım kanser ediyor beni oyun oynarken gülüp eğlenmeye vuruyorum başka türlü çok zor 😆

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
şahsen ben olsam valo gibi kitlesi ucube olan bi oyuna asla bulaştırmam onun yerine BF 1-5-2042 olabilir ama çok zor gelebilir. Bunların dışında 2 kişilik oyunlar oynarım. Ya da pc ye PUBG mobile indirin oynayın beraber😅
PUBG mobile kusucam artık 😀 2 kişilik oyunlar olabilir dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam it takes two oynayın veya detroit stay human gibi oyunları gözetimin altında ve yardımcı olarak oynatmanı öneririm hem hikayesi çeker üzerine bir sohbetiniz olur hem oyun kolu ve klavye hakimiyeti artar kamerayı bile çeviremiyorlar tuşlara basmadan önce bakıp kontrol ediyorlar ona yansıtmasam da kız arkadaşım kanser ediyor beni oyun oynarken gülüp eğlenmeye vuruyorum başka türlü çok zor 😆
Benimde öyle olacak gibi 😄

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
PUBG mobile kusucam artık 😀 2 kişilik oyunlar olabilir dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde öyle olacak gibi 😄
roblox oynayın hocam binbir çeşit oyun var 😂

mrk32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mustafad
benim eşimde arada bir sims 4 girer başka da oyun bilmezdi. Age of empires ile sahalara girdi don t starve raft seriosam ile devam ettik önemli olan oyun hangi oyunu seveceğini bulabilmeniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,365
Son üye
Alparslan1071