Neler Yeni

Öneri 35-40k bandı Gaming laptop önerisi

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Toprak
İşlemci tarafında Intel istiyorum AMD ye nedense ısınamadım ekran kartı 8gb ve üstü olursa çok iyi olur
Merak etmeyin hocam oyuna girdiğinizde Intelde size karşı öyle bir isinirki 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/laptop-noteb...060-16-full-hd-notebook-fiyati,541522826.html
Eğer Intel düşünceniz den vazgecerseniz bu laptobu önerebilirim. Ki AMD nin 40 w çekerek sağladığı performansı Intel 60-70w çekerek sağlar. Buda daha fazla ısınmasına sebep olur. Laptoplarinda soğutma kapasitesi düşük olduğundan dolayı laptopda bence AMD.

Son düzenleme:

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Batu Çulha
Ben acer laptopları pek sevemedim nedense, benim önerilerim bunlar:

İntel işlemcili:

Amd işlemcili:

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Toprak
Ben acer laptopları pek sevemedim nedense, benim önerilerim bunlar:

İntel işlemcili:

Amd işlemcili:

Gerek panel kalitesi, gerek adaptör gücü, gerek advanced Optimus, gerek sıvı metal, gerek soğutma sistemi ile loq yanından geçemez. Şu markaya ısınmama sebeplerine aklım ermiyor. Neden bir markaya isinamazsin geçerli bir sebep olmalı. Hiçbir zaman marka odaklı değil model odaklı bakılmalı bırakın şu işleri.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Batu Çulha
Gerek panel kalitesi, gerek adaptör gücü, gerek advanced Optimus, gerek sıvı metal, gerek soğutma sistemi ile loq yanından geçemez. Şu markaya ısınmama sebeplerine aklım ermiyor. Neden bir markaya isinamazsin geçerli bir sebep olmalı. Hiçbir zaman marka odaklı değil model odaklı bakılmalı bırakın şu işleri.
Nitronun üstün yanı birtek sıvı metal bence, advanced optimus çoğu modelde var.
2024 loqlarda panel iyileştirildi. %100 sRGB getirildi ve nit seviyesi 300. Hala adaptör gücü 170-230w ama kullanan çoğu kişide bir performans kısıtlaması duymadım.
2023 tuf serisinin bence tek eksiği de nit seviyesi 250 olması
MSI'nin katana gibi modellerini detaylı inceleme fırsatım olmadı ama genel duyduğum kadarıyla memnuniyet iyi (thin - bravo gibi ucuz modeller hariç)
Acerin malzeme kalitesi hoşuma gitmiyor ama ben de herhangi bir markanın taraftarı değilim

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Toprak
Nitronun üstün yanı birtek sıvı metal bence, advanced optimus çoğu modelde var.
2024 loqlarda panel iyileştirildi. %100 sRGB getirildi ve nit seviyesi 300. Hala adaptör gücü 170-230w ama kullanan çoğu kişide bir performans kısıtlaması duymadım.
2023 tuf serisinin bence tek eksiği de nit seviyesi 250 olması
MSI'nin katana gibi modellerini detaylı inceleme fırsatım olmadı ama genel duyduğum kadarıyla memnuniyet iyi (thin - bravo gibi ucuz modeller hariç)
Acerin malzeme kalitesi hoşuma gitmiyor ama ben de herhangi bir markanın taraftarı değilim
Loqun malzeme kalitesi ile aynıdır. 2024 loq panel iyi olabilir ama 4060 modeli varmı bilmiyorum. Ayrıca advanced Optimus muxtan iyidir ve loqda mux var.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Batu Çulha
Loqun malzeme kalitesi ile aynıdır. 2024 loq panel iyi olabilir ama 4060 modeli varmı bilmiyorum. Ayrıca advanced Optimus muxtan iyidir ve loqda mux var.
2024 loqun 4050 modeli 31k, 4060 modeli 40k şuanda. İkisinde de advanced optimus var.
Malzeme kalitesinin aynı olduğunu bilmiyordum ama.

Adsız.pngasdasda.png

Top Bottom